Отримали судовий наказ про стягнення заборгованості за ЖК послуги? Нехай суд роз’ясне, як його виконати, не порушуючи законодавство

Дата публікації: пн, 05/11/2020 - 10:37

Ставимо питання суду щодо видачі судового наказу про стягнення заборгованості за тепло і гарячу воду!

ЗАЯВА (про роз’яснення судового рішення)
 
17 вересня 2019 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Плахотнюк К.Г. видала судовий наказ про стягнення з Віталія Анатолійовича Шепель (далі Боржник) на користь ТОВ “Теплопостачсервіс”, заборгованості по платі за житлово — комунальні послуги з централізованого опалення у розмірі 7 243 грн. 18 коп. в період часу з листопада 2017 року по серпень 2019 року , заборгованості по платі за житлово — комунальні послуги з централізованого опалення у розмірі 1811 грн. 45 коп. в період часу з лютого 2018 року по серпень 2019 року, інфляційні втрати в розмірі 370 грн. 84 коп., інфляційні втрати в розмірі 105 грн. 65 коп., 3% річних від простроченої в сумі 55 грн. 60 коп., судові витрати в розмірі 192 грн. 10 коп. - всього 9778 грн. 82 коп.
 
Судовий наказ від 17 вересня 2019 року було видано суддєю Голосіївського районного суду м. Києва Плахотнюк К.Г., на підставі заяви про видачу судового наказу поданої ТОВ “ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС”.
В своїй заяві про видачу судового наказу, позивач ТОВ “ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС” просив суд стягнути заборгованість і сплатити кошти на рахунок який відкрито в ПАТ “Альфа-Банк”.

 
Пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18.06.2014 N 217 «Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки» (зі змінами), прийнятої відповідно до статті 19-1 Закону, визначено єдиним уповноваженим банком, який обслуговує поточні рахунки із спеціальним режимом використання, відкриті відповідно до цієї постанови, публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України».
 
Я, з метою з’ясування наявності в ТОВ “ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС” рахунків зі спеціальним режимом використання відкритих в АТ “Ощадбанк” подав запит на інформацію, але з отриманої відповіді від ТОВ “ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС” вбачається , що рахунки в АТ Ощадбанк відсутні, відповідь не містить будь-яких даних з цього питання.
 
Так як ТОВ “ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС” ( код ЄДРПОУ 35138553) здійснює виробництво, постачання пари , гарячої води та кондиційованого повітря, то відповідно діяльність ТОВ “ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС” підлягає обов’язковому ліцензуванню , що передбачено пунктом 29-м , частини 1-ї , статті 7-ї Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”.
 
Мною було подано запити до Кабінету Міністрів України, щодо установчих документів ТОВ “ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС” та наявності ліцензій на здійснення виробництва, постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря.
 
Кабінетом Міністрів України було перенаправлено запит, щодо наявності ліцензії в ТОВ “ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС”, до НКРЄКП . Відповідно до статті 17-ї Закону України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” , саме НКРЄКП повинно видавати ліцензію на здійснення ТВ “ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС” господарської діяльності в сфері виробництва, постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря .
 
У відповіді яку надало НКРЄКП вказано , що ТОВ “ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС” (код ЄДРПОУ 35138553) ніколи не звертались за отриманням ліцензії до НКРЕКП, та ніколи не звертались з проханням узгодження тарифів на теплову енергію і гарячу воду!!!
 
Я, Віталій Анатолійович Шепель громадянин України і у відповідності до статті 68-ї Конституції України ,зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. І мені незрозуміло судове рішення в частині сплати боргу на рахунки які відкрито в неуповноваженому державою банку, а відкрито в ПАТ “Альфа-Банк”, замість рахунків зі спеціальним режимом використання, які повинні бути відкриті в АТ “Ощадбанк”.
 
На підставі вищевикладеного , керуючись статтею 271 ЦПК України ,прошу суд роз’яснити мені судовий наказ від 17 вересня 2019 року щодо сплати боргу на рахунки ПАТ “Альфа-Банк” ,всупереч пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18.06.2014 N 217 «Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки» (зі змінами), прийнятої відповідно до статті 19-1 Закону, визначено єдиним уповноваженим банком, який обслуговує поточні рахунки із спеціальним режимом використання, відкриті відповідно до цієї постанови, публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України», на виконання Конституції та законодавства України.
 
Стаття 60- а Конституції України - Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
Опубліковано в Фейсбук: Андрій Карпович 
Правовий радник громади

Схожі публікації

відео / фото