Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків можна за допомогою електронних сервісів

Дата публікації: чт, 01/24/2019 - 15:56

Платники податків можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків скориставшись електронними сервісами ДФС.

Зокрема, у рамках кампаній декларування доходів громадян та е-декларування зазначену інформацію можна отримати за допомогою електронного сервісу  «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».

Сервіс розроблено з використанням сучасних Web-технологій для забезпечення зручності платників. Перевагами його використання є значна економія часу та можливість отримувати необхідну інформацію у будь-який час.

Фізична особа – платник податків для отримання відомостей про суми своїх отриманих доходів та утриманих податків має можливість сформувати запит в електронному вигляді. Сформований запит підписується електронним цифровим підписом та відправляється на електронну адресу «Єдиного вікна подання електронної звітності ДФС».

Сформувати запити та отримати відповіді в електронному вигляді можна засобами «Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності/запитів до Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розміщене на офіційному веб-сайті ДФС та є загальнодоступним для використання (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/), або оновленого електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (cabinet.sfs.gov.ua).

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи  можна на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці: Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді (http://sfs.gov.ua./fizichnim-osobam/vidomosti-doxid).

Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально). Інформація про доходи за останній звітний період надається через 50 днів  після його закінчення.

Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків  надаються відповідно до Податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), які щоквартально подаються податковими агентами до територіальних органів ДФС та відповідно до поданих фізичними особами,  фізичними особами – підприємцями або фізичними особами, як провадять незалежну професійну діяльність податкових декларацій.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Схожі публікації

В Україні зміняться рахунки для сплати податків
Cплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року
Наближається граничний термін сплати податку на доходи фізичних осіб за поданими деклараціями
Увага! Змінились умови отримання електронних довірчіх послуг за допомогою сервісу ДФС
Увага власникам нежитлової нерухомості - повідомлення ДФС щодо оподаткування
Хто має право на пільги щодо сплати земельного податку?
У разі продажу спецтехніки громадянам слід самостійно сплатити ПДФО та військовий збір
Транспортний податок: податківці роз’яснюють, як не потрапити до списку боржників
УВАГА! Сплатити нараховані поточні податкові зобов’язання необхідно не пізніше 29 грудня
Списання боргів ФОПів та загальне декларування - які новації можливі за президентства Зеленського?

відео / фото