Печерський суд арештував майно і активи Петра Порошенка

Дата публікації: чт, 01/06/2022 - 17:04

 

Печерський суд Києва арештував майно експрезидента України Петра Порошенка.

Про це повідомили адвокати Порошенка. Повний текст ухвали суду обіцяють оприлюднити 14 січня.

 

Адвокати колишнього президента вважають це порушенням усіх процедур і обіцяють подати апеляцію на це рішення.

Так, за словами одного із адвокатів Ігоря Голованя, про засідання суду їм стало відомо з смс-повідомлення, яке надійшло напередодні на телефон одного з адвокатів.

Розгляд, за його словами, вівся на клопотання прокурора ДБР, однак бюро не має права клопотати до Печерського суду, оскільки перебуває у Шевченківському районі.

"Ми ж знаємо, що це офіс президента і особисто президент Зеленський переслідує Порошенка, а ДБР, Офіс генпрокурора - це лише інструмент. І ось чому вони знову йдуть до Печерського суду", - заявив Головань.

Крім того, каже він, за чинним законодавством розглядати такі клопотання можна лише у присутності Порошенка.

Сам Порошенко зараз перебувє за кордоном, однак вже оголосив, що повернеться в Україну 17 січня.

"Повертаюся не для того, щоби захищатися від Зеленського, а для того, щоб захищати Україну від некомпетентного керівництва і зовнішньої агресії. Від спроб зелених клептократів збудувати авторитарний режим і придушити опозицію, як це відбулося в Білорусі, Росії та Казахстані. І як це Янукович марно намагався зробити в Україні", - написав Порошенко у Фейсбук..

 

Нагадаємо, 20 грудня ДБР та СБУ заявили, що Петра Порошенка підозрюють у державній зраді через постачання вугілля на українські ТЕЦ з ОРДЛО.

"Порошенко, діючи за попередньою змовою з групою осіб, зокрема з числа представників вищого керівництва РФ, сприяв діяльності терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР. На думку слідства, своїми діями фігуранти провадження поставили енергетичну сферу України у залежність від РФ та терористичних організацій", - заявили у ДБР.

відео / фото