Перестрілка в ресторані "ДеБош" в м. Українка: деталі інциденту (відео)

Дата публікації: пт, 09/04/2020 - 10:39

 

Як повідомив на своїй сторінці Фейсбук журналіст Владимир Тимофийчук з посиланням на правоохороні органи до перестрілки причетні 22 особи - частина приїжджих зі столиці і частина так званих «місцевих». Серед них і громадяни Російської Федерації. 

Так, під час збройного конфлікту пролунало до 10 пострілів. Однак учасники конфлікту і персонал ресторану зробили все можливе, щоби приховати злочин: змінили обстановку, позбирали гільзи та знищили сліди. 

Для отримання відео з камер спостереження поліцейські провели невідкладний обшук і вилучили сервер. 

Наразі вже проведено 10 обшуків за встановленими адресами учасників інциденту. 

Потерпілі, які звернулися до лікарні з пораненнями, відмовилися від пояснень та співпраці зі слідством. Повідомляється, що їхньому життю нічого не загрожує.

Як повідомляє журналіст, за словами місцевих, представники криміналітету не змогли поділити сфери впливу на наркотрафік в місті. 

"Ні для кого не секрет, що Українка одне з міст, яке потопає в наркоманії. В місті діє купа притонів. В місто вирішили зайти столичні, а місцеві Дарсанія з Пикою, Паатою і Нагорним вирішили дати гідну відсіч. Мовляв «це наша корова і ми її доїмо». Вони якраз і кришують цей напрям" - написав Тимофійчук.

Наразі тривають розслідування у двох кримінальних провадженнях, відкритих за фактами вчинення хуліганства із застосуванням зброї та за фактом приховування злочину - за ч. 4 ст. 296, ст. 396 Кримінального кодексу України. 

Вирішується питання щодо оголошення підозри організаторам та учасникам конфлікту серед яких Леван Дарсанія та Олексій Онуфрієнко (Пика).

відео/фото галерея