Петру Порошенку підписали підозру у державній зраді та сприянні терористичній організації

Дата публікації: пн, 12/20/2021 - 16:05

 

Петру Порошенку підписали підозру у державній зраді через постачання вугілля з окупованого Донбасу. В свою чергу сам Порошенко відмовився отримати повістку на допит.

Про це повідомляє Бабель з посиланням на заяву керівника центрального штабу «Європейської солідарності» Олександра Турчинова.

 

«Ідеться про забезпечення України вугіллям в умовах військового протистояння 2014 — 2015 років. Ситуація була надскладною, було військове загострення. У цих умовах тодішнє керівництво країни змогло забезпечити енергетичну безпеку країни», — пояснив Турчинов.

За його словами, підозру підписала не генеральний прокурор Ірина Венедіктова, а її заступник, прокурор Олексій Симоненко. Порошенко наразі перебуває у Туреччині, потім планує в Польщу. Підозру  вручать, коли він повернеться.

Також у справі про постачання вугілля з окупованого Донбасу проходять голова політради «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук, якому Офіс генпрокурора підготував нову підозру — за торгівлю вугіллям з окупованого Донбасу, та колишній міністр енергетики Володимир Демчишин.

Крім того в ДБР заявили, що п'ятий Президент України підозрюється у тому, що він, діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема з числа представників вищого керівництва РФ, сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».

фото

 

відео / фото