Підвищеня пенсій громадянам та військовим - Гройсман дав доручення голові ПФУ

Підвищення військових пенсій - з 1 січня 2019 року та автоматичне масове підвищення пенсій громадянам – з 1 березня 2019 року, – Володимир Гройсман дав завдання новому керівництву Пенсійного фонду України.


Прем’єр-міністр привітав нового голову ПФУ Євгена Капінуса з призначенням і наголосив на важливості забезпечити стабільність і прозорість роботи Пенсійного фонду та системи пенсійного забезпечення.

Володимир Гройсман поставив пряме завдання – забезпечити підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня 2019 року, а також провести масовий автоматичний перерахунок пенсій іншим категоріям пенсіонерів – з 1 березня 2019 року. 

«Вам потрібно найближчим часом провести аудит Фонду і забезпечити стабільну роботу пенсійної системи. Два найважливіших завдання: Пенсійний фонд має бути підготовлений до того, щоб з 1 січня 2019 року вчергове підвищити пенсії військовим пенсіонерам. А також підготуватися до того, щоб з 1 березня 2019 року провести перший в історії України масовий перерахунок і підвищення пенсій всіх інших категорій пенсіонерів. Це величезна робота, але у вас 4 місяці» - наголосив прем'єр-міністр.

Одночасно Глава Уряду повідомив, що стратегічним для Пенсійного фонду залишається завдання з детінізації заробітних плат. «Завдання Пенсійного фонду не тільки в тому, аби платити пенсії нинішнім пенсіонерам. Треба дбати про пенсійне майбутнє кожного громадянина, - сказав Володимир Гройсман. – Розраховую на те, що новий керівник Пенсійного фонду наведе порядок і лад в пенсійній системі України, а діяльність Пенсійного фонду буде публічною і конструктивною».

За інформацією Урядового порталу

Схожі публікації

Галерея (відео/фото)