Податківці перевірятимуть роботодавців з низькими зарплатами

Дата публікації: чт, 02/20/2020 - 10:58

Волинські податківці зазначають, що у січні 2020 року поінформували профільні комісії при органах місцевої влади про виявлені 918 випадків, коли роботодавці порушували гарантії в оплаті праці.

Так, зокрема, підставою для офіційного інформування органів влади стала подана працедавцями звітність, аналіз якої засвідчив: господарюючі суб’єкти допускають випадки виплати зарплат на рівні менше мінімального.

249 таких працедавців було запрошено на засідання відповідних комісій при органах місцевої влади, а 1364 представники господарюючих суб’єктів спілкувалися з представниками ДПС щодо причин порушень соціальних гарантій найманим працівникам.

Зазначається, що більшість із працедавців дослухалися до аргументів представників органів влади і у звітності, поданій у січні, 973 працедавці відзвітувалися про ріст показників оплати праці.

Як наслідок, бюджет додатково отримає 1,3 мільйона гривень ПДФО та 0,1 мільйона гривень військового збору - повідомили податківці.

В ГУ ДПС у Волинській області наголосили: аналіз рівня заробітної плати найманих осіб – одне з пріоритетних завдань в роботі податківців адже саме від показників оплати праці залежить не лише фінансування соціальних програм, а й гарантовані державою виплати та майбутнє пенсійне забезпечення кожному працюючому офіційно.

Нагадаємо, що податківці разом із представниками Держпраці після проведених заходів із роз'яснень положень трудового законодавства починають накладати штрафи на порушників.

Схожі публікації

відео / фото