Податкові пільги на період карантину: зміни у законодавстві

Дата публікації: нд, 07/19/2020 - 15:27

 

Відповідно до ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)» було продовжено податкові пільги.

Документ передбачає такі зміни у законодавстві:

1) Продовжується строк незастосування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, які вчинені в період з 1 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабміном на всій території України.

2) Також продовжується строк ненарахування пені в останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину.

3) Продовжується дія мораторію на проведення документальних та фактичних перевірок по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину.

4) Продовження звільнення від сплати ЄСВ за себе ФОП та особами, які провадять незалежну професійну діяльність на період з 1 по 31 травня 2020 року.
Крім того, пропонують продовжити строки дії окремих пільг для підприємців на період з 1 по 30 червня 2020 року.
Відповідний законопроект № 3824 зареєстровано у ВРУ.

5) Продовжеється строк дії Закону України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків", який завершується 1 серпня 2020 року до 2024 року;

6) Внесення ряду інших змін, спрямованих, на врегулювання адміністративних процедур на період дії обмежувальних карантинних заходів та після їх завершення.

 

Адвокатське бюро "Андрія Натини"

Схожі публікації

відео / фото