Поліцейські зірвали сходку кримінальних авторитетів під Черкасами (відео)

Дата публікації: нд, 11/22/2020 - 20:15

 

20 листопада на спецлінію 102 поліції Черкаської області надійшло повідомлення, що в м. Городище, Черкаської обл. один із закладів працює із порушенням карантинних вимог, а також, начебто у приміщенні закладу група озброєних осіб проти волі утримує людину.

За викликом прибули оперативники Управління карного розшуку поліції Черкащини, Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та спецпризначенці. 

 

Як було з'ясовано, зловмисники прибули до міста Городище з різних регіонів держави та святкували звільнення «колеги» з місць позбавлення волі, а також обговорювали злочинні плани. 

Поліцейські встановили, що особи, які зібралися у закладі,  мають вплив на криміногенну ситуацію. Зловмисники святкували звільнення черкаського “наглядача” з місць позбавлення волі.

Правоохоронці  зірвали кримінальну “сходку” та завадили зловмисникам обговорити злочинні плани.

У фігурантів оперативники вилучили зброю, ножі та гроші.  Наразі 16 осіб вже встановлені та перевірені за базами розшукуваних.

«Серед присутніх вже ідентифіковано деяких відомих злодіїв, нинішніх “наглядачів” та “положенців” з Черкас, Полтави й Кам'янського. Поліцейські відпрацьовують їхні  зв’язки з іншими представниками “кримінального світу”, ймовірність того, що ці громадяни причетні до скоєних злочинів на території області, а також для подальшого недопущення протиправних дій на Черкащині», — зазначив начальник поліції в Черкаській області Михайло Куратченко.

 

 

За інформацією Нацполіції Черкаської обл.

відео/фото галерея