Полтавського втікача, який тримав у заручниках поліцейського, шукають четверту добу

Дата публікації: пн, 07/27/2020 - 16:24

Станом на ранок 27 липня поліція ще не затримала полтавчанина Романа Скрипника, який 23 липня захопив заручника, а згодом відпустив його і зник у лісопосадці. Розшук зловмисника триває вже четверту добу.   

"Наразі ще не затримали. Пошуки тривають. Активно долучилися всі працівники поліції  Полтавської області, використовується і допомога Нацгвардії, спецпризначенці, кінологи з собаками і спеціальна техніка. Максимально весь людський і технічний ресурс задіяні. Розшук триває і вдень, і вночі" - повідомила головний спеціаліст відділу комунікації поліції Полтавської області Поліна Ларіна у коментарі "Українській правді".

За словами Ларіної, зоною пошуків визначений Миргородський район, який розбили на квадрати, опрацьовують населені пункти, ліси і поля, перевірять будівлі і природні схованки – як то поля кукурудзи чи злакових.

Складність розшуку пов’язана з тим, що важко спрогнозувати дії втікача, а також з великою територією пошуку і природним ландшафтом – правоохоронці змушені повертатися до деяких ділянок, щоб перевірити їх, по кілька разів.

Нагадаємо, 23 липня у Полтаві підозрюваний у викраденні авто, якого намагалися затримати правоохоронці, взяв у заручники поліцейського. Згодом, після перемовин, зловмисник обміняв утримуваного працівника карного розшуку на начальника Управління кримінального розшуку ГУНП в Полтавській області полковника поліції Віталія Шияна, з яким він поїхав на наданому, відповідно до його вимог, автомобілі "Богдан". Рухаючись в напрямку Києва, Роман Скрипник відпустив заручника і зник у лісопосадці у Решетилівському районі Полтавської області.  Його розшук триває.

відео/фото галерея