Правом на податкову знижку можна скористуватись до кінця 2020 року

Дата публікації: пт, 07/24/2020 - 09:35

ГУ ДПС у Київській області нагадує платникам податків, які протягом 2019 року здійснили витрати, які надають їм право на податкову знижку (перелік таких витрат наведено у п.166.3 ст.166 ПКУ), що  підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються ними у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами: квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу(виконання, надання).

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

Схожі публікації

Довідка про доходи, що подається разом з декларацією у випадку декларування фізичною особою права на отримання податкової знижки
Податковий борг не позбавляє права платника податків на отримання податкової знижки
Які документи необхідно подати платнику податку, який має статус внутрішньо переміщеної особи, для реалізації права на податкову знижку за орендну житла?
Перелік витрат, що включаються до податкової знижки за 2019 рік не пізніше 31 грудня 2020 року
Податкова знижка за договорами страхування
Детально про податкові знижки ФОП
Якщо податковий агент утримав, але не перерахував ПДФО до бюджету, фізособа не може скористатися податковою знижкою
Розширено перелік витрат, на які поширюється податкова знижка
Як скористатись правом податкової знижки на навчання
Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня 2019 року (включно)

відео / фото галерея