Приватна власність дружини

Дата публікації: пн, 11/02/2020 - 10:34

Питання:

Мої батьки хочуть купити мені будинок. Я в офіційному шлюбі 15 років і  маю двох неповнолітніх дітей. З чоловіком відносини досить натягнуті. У мене питання, як оформити будинок, щоб чоловік не зміг претендувати на нього в разі розлучення?


Відповідь:

У відповідності до Сімейного кодексу України, в останній редакції від 30.03.2020 № 540-IX

Глава 7 Право особистої приватної власності дружини та чоловіка

Стаття 57. Майно, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка

  1. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є:

2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування;

 

Отже. Щоби у майбутньому уникнути ризиків щодо майна, Ваші батьки хай купують будинок і оформляють дарчу на Ваше  ім’я. Не на сім’ю, а на Ваше ім’я. 

Ще один варіант, Вам може подарувати будинок людина, яка збирається продавати будинок Вашим батькам. Результат один, а оформлення простіше. Можна домовитись.       

 

Майно отримане за договором дарування,  або внаслідок одержання спадщини не  може  бути об’єктом права спільної сумісної власності і не підлягає розподілу у випадку розлучення.

 

іпкупук
 
 
Юрист Микола Лях
B2BConsult всеукраїнський онлайн сервіс консультацій із законодавства

Схожі публікації

відео / фото