Про реєстрацію платників акцизного податку та акцизних складів

Дата публікації: пт, 06/14/2019 - 12:01

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує платникам податків про податкові зміни з питань обігу спирту етилового та пального, які починають діяти з 01.07.2019 року.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 року № 408 «Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового» (далі — Постанова № 408), яка набрала чинності з 25.05.2019року (опубліковано в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» від 25.05.2019 № 97) з 01.07.2019 року для зареєстрованих платників акцизного податку розпочне діяти Порядок функціонування система електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.

Звертаємо увагу: відповідно до п. 4 Постанови № 408 та пункти 19 — 44 Порядку, набирають чинності з 01 липня 2019 року.

Нагадуємо, що реєстрація платника акцизного податку та акцизних складів здійснюється на підставі подання особою, заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів (далі — заява) з використанням засобів електронного зв’язку в електронній формі, форма якої затверджується Міністерством фінансів України.

Відповідно до Податкового кодексу України (ст.230) та Порядку затвердженого Постановою 408 транспортні засоби реєструються в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового як акцизні склади пересувні автоматично відповідно до зареєстрованих платниками акцизного податку в Єдиному реєстрі акцизних накладних або відповідно до заявок поданих на реєстрацію транспортного засобу не платником акцизного податку.

Транспортні засоби, зареєстровані як акцизні склади пересувні, включаються до переліку транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий, створення та ведення якого забезпечується відповідно до підпункту 230.1.5 пункту 230.1 статті 230 Податкового кодексу України.

Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий, розміщується на офіційному веб-сайті ДФС України.

Із текстом Постанови № 408 знайомтеся у розділі «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Теґи

Схожі публікації

Які підвищення акцизів та зборів очікувати найближчим часом?
Увага! Що чекає на платників акцизного податку з 1 липня 2019 року
Податкова перевірка без ознайомлення з наказом про її проведення
УВАГА! Платникам ПДВ необхідно здійснити річний перерахунок за 2018 рік
ВНИМАНИЕ! Налоговые нововведения для наследников в 2018 году
Актуальні питання сплати акцизного податку, ліцензування та реалізації алкогольних та тютюнових виробів - "гаряча лінія" ДФС
Изменения в правилах подачи отчетности вступят в силу в 2019 году
Чи треба підприємцю скріплювати звітність печаткою (у тому числі в електронному вигляді) за її наявності
Надання інформації щодо персональних даних фізичної особи
Платником земельного податку за земельну ділянку, яка перебуває у власності фізичної особи – засновника фермерського господарства, є фізична особа

Галерея (відео/фото)