Програма "Доступне житло": хто може претендувати на квартири?

Минулого тижня Кабінет міністрів ухвалив рішення розблокувати фінансування програми "Доступне житло".

Взяти участь у держпрограмі мають право громадяни, які знаходяться на квартирному обліку та які протягом останніх 3 років не мають житла. Також враховуватиметься сукупний дохід сім’ї. Він не повинен перевищувати трикратного розміру середньої заробітної плати у регіоні. Про це розповів Глава правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний.

Він додав, що на державну підтримку також мають право громадяни чиє житло за площею менше, ніж 13,65 квадратних метрів на кожного члена сім’ї. Такі норми закріплені у Житловому кодексі.

Зареєструватись на участь у програмі українці зможуть за допомогою онлайн-платформи на сайті "Держмолодьжитло". Для цього необхідно заповнити анкету або написати заяву в регіональному управлінні реєстрації.

Нагадаємо, програму "Доступне житло" перезапустили у листопаді минулого року. Цього року на її реалізацію у державному бюджеті закладено 100 млн гривень. Згідно з програмою фінансування держава або місцеві бюджети забезпечують 30% компенсації придбання житла. Для внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО компенсація складає 50%.

Today UA повідомляв, що близько 300 родин до кінця року зможуть скористатись зазначеною програмою.

Джерело: Today UA

Схожі публікації

Галерея (відео/фото)