Рейтинг найдешевших країн світу: Україна третя в світі і перша в Европі

Дата публікації: ср, 03/21/2018 - 12:07

Україна зайняла першу позицію серед європейських країн в рейтингу вартості проживання, а також  увійшла до трійки найдешевших країн світу.

Про це йдеться на сайті рейтингу британської компанії MoveHub.

Індекс створюється на основі близько 50 факторів, зокрема, вартості оренди житла, харчування в ресторанах, абонемента в спортзалах, проїзду на міському транспорті і комунальних послуг, вартості пляшки вина і кави та ін.

Так, найдорожчою країною світу стали Бермуди з індексом вартості проживання 144,88, друге та третє місце займають Швейцарія(131,39) та Ісландія (123,96) відповідно. Загалом країни північної Європи традиційно залишаються найдорожчими для проживання.

Україна зайняла третє місце в світі у списку найдешевших для проживання країн з індексом 25,98, друге місце займає Єгипет (25,69), перше - Пикистан (25,08).

Цікаво, що згідно з данними, серед великих міст України найвищий індекс вартості проживання має Одесса (31,73), а не Київ. Столиця займає другу сходинку з індексом 29,99.

Також серед найдешевших країн - Індія, Туніс, Косово, Грузія, Азербайджан, Бангладеш, Алжир.

Зауважимо, в рейтингу не зазначені деякі країни Африки, Американського континенту та деякі острівні держави через відсутність по ним даних.

Як повідомлялося раніше, у минулому році українська столиця потрапила до трійки найдешевших міст світу, однак у цьому році Київ покинув двадцятку найдешевших, піднявшись у рейтингу на 20 сходинок.

 

рейтингрейтинг

 

 

 

Схожі публікації

Галерея (відео/фото)