Розпочато онлайн-голосування за номінантів LIGA ZAKON AWARDS 2021

Дата публікації: чт, 11/18/2021 - 16:47

 

Третій рік поспіль IT-компанія ЛІГА:ЗАКОН проводить - незалежний професійний Рейтинг ринку юридичних послуг LIGA ZAKON AWARDS.  Найкращих визначають члени експертного журі та учасники ринку і споживачі юридичних послуг. Вже триває голосування за найкращу юридичну компанію та партнерів юркомпаній за напрямками права, в якому беруть участь виключно члени журі. А от віддати свій голос за стартапи та кращі  юридичні департаменти відсьогодні можна усім бажаючим.

 

Головна мета  LIGA ZAKON AWARDS 2021 сформувати відкритий рейтинг гравців юридичного ринку, що гарантує високу якість послуг для кінцевого користувача, а також надійність та безпечність співпраці. Рейтинг покликаний дати незалежну оцінку учасникам ринку та підтвердити високі стандарти професії юриста, відзначити досягнення гравців ринку за останній рік.

 

Слід зазначити, що в рамках LIGA ZAKON AWARDS 2021 високо оцінюється не тільки робота юрфірм, але й юридичних департаментів, які відслідковують будь-які правові ризики у бізнесі та допомагають його розвитку і зростанню. Саме тому серед спеціальних премій Рейтингу можна обрати ТОП-5 юридичних департаментів та переможця у LEGAL TECH STARTUP РОКУ.

 

Отже, допоки члени Журі оцінюють анкети від юридичного ринку у Національні та Прем’єр лізі,  клієнти та юристи можуть брати участь в онлайн-голосуванні за кращий юридичний департамент та LegalTech стартап. У анкеті за кращий юридичний департамент можна віддати голос за кращу п’ятірку фіналістів, а от у анкеті з LegalTech стартапами - обрати лише одного зі списку номінантів. Організатори Рейтингу звертають увагу на те, що зараховується лише один голос від однієї особи.

 

У шорт-листі найкращих юридичних департаментів – юридичні відділи відомих українських компаній та державних організацій: ДП «АНТОНОВ», ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", Ашан Ритейл Україна, VODAFONE, Kernel, ПрАТ "Київстар", Київська міська державна адміністрація, ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ", ТОВ "ПБГ Ковальська", Moneyveo, New products Group, ТОВ "ОМЕГА", ГК "SOCAR Ukraine", ТОВ "СТОЛИЧНИЙ ЦУМ", ГК UKRLANDFARMING PLC, Українська Ассоціація Юристів з питань нерухомості.

 

Віддати свій голос за номінанта можна за посиланням https://awards.ligazakon.net/

 

Онлайн-голосування за переможців LIGA ZAKON AWARDS-2021  триватиме до 25 листопада, тож усі бажаючі мають час віддати свій голос, аби найкращі отримали звання лідерів юридичного ринку.

 

Довідка: ЛІГА:ЗАКОН – українська продуктова IT-компанія, заснована в 1991 році є провідним розробником інформаційних рішень для бізнесу та офіційним технічним адміністратором Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.  ЛІГА:ЗАКОН є розробником IT-рішень для професіоналів бізнесу та держсектору - LegalTech BizTech InfoTech MarTech.  

У листопаді 2021 року компанія заявила про своє нове позиціонування та рестайлінг бренду.  З компанії, яка виробляла ІТ-продукти для юристів і бухгалтерів трансформувалася у продуктову ІТ-компанію, яка надає IT-платформу LIGA360 для всього бізнесу, фахівців різних професій, компаній та держави в цілому.

Сучасна суть бренду виражена в словах «ЛІГА:ЗАКОН» — Think digital – думай в цифровому форматі».

За версією GRС ЛІГА:ЗАКОН входить у ТОП-10 кращих роботодавців України у сфері IT.

 

Контакти для ЗМІ: Ігор Халявінський

Тел.: +38 (050) 828-70-71, E-mail: press.liga.zakon@freshpr.com.ua 

 

Схожі публікації

Компанія ЛІГА: ЗАКОН та Державний податковий університет України підписали Меморандум про співпрацю
Бліц-інтерв’ю Валерія Решетняка, директора LegalTech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН щодо рейтингу LIGA ZAKON AWARDS
«Карантинне» рейдерство: як захистити майно та бізнес від захоплення під час надзвичайної ситуації - інтерв'ю
LEGAL TECH STARTUP 2020: стартапи на перетині інженерії та юриспруденції отримали свою спеціальну премію
Круглий стіл "Управління репутацією в юридичному бізнесі": Що робити в 2021 році?
Старт LIGA ZAKON AWARDS 2021: Зміни юрбізу з початку поточного року
Бліц-інтерв’ю Олени Васильєвої, представниці Оргкомітету Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS
Обов`язкові умови для визнання осіб членами сім`ї, крім спільного проживання - постанова ВС
ТОП-5 найкращих юридичних департаментів – 2020
ЛІГА:ЗАКОН. Підсумки круглого столу: за репутацію компанії відповідає кожен її працівник

відео / фото