Що відомо про заступника голови МВС Гогілашвілі, який влаштував скандал на КПВВ у зоні ООС

Дата публікації: нд, 12/12/2021 - 11:03

Днями стало відомо, що у міністра МВС Дениса Монастирського є заступник Олександр Гогілашвілі, який 11 грудня при в’їзді у Донецьку область, на першому блокпості влаштував розбірки з поліцією, погрожував та намагався спричинити бійку з правоохоронцями, через те, що мовляв вони не пропустили його автівку без перевірки.

Все це стало відомо після оприлюднення в мережі відео, знятого правоохоронцями та камерами спостереження.

 

Після інциденту очільник МВС заявив про ініціювання службового розслідування, а сам Гогілашвілі вибачився за таку поведінку.

Однак, ця подія визвала широкий резонанс в суспільстві, а у ЗМІ з'явилась інформація щодо заступника міністра. Отже, хто такий Олександр Гогілашвілі та чим він займався до призначення на високу посаду в міністерстві.

 

За інформацією сайту my.ua  першим місцем роботи Гогілашвілі був дитячий садок у російському місті Ростов-на-Дону. Протягом 1995 - 1996 років він був там вихователем.

Потім чотири роки Олександр займався підприємницькою діяльністю. Десять років (2000 – 2010) він був відповідальним у зв'язках із громадськістю у Громадському благодійному фонді соціальної адаптації колишніх наркозалежних “Вихід” також у Ростові.

Потім Олександр Гогілашвілі перебрався до Києва, де два роки (2010-2012) обіймав ту ж посаду в Центрі здорової молоді, який спеціалізується на лікуванні нарко/алко залежних людей. Наступні сім років Гогілашвілі перебував на різних посадах у громадській організації “Міжнародна антинаркотична асоціація”, яка також займалася допомогою лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії.

З 2008 року Олександр паралельно з основною роботою був продюсером дитячого телеканалу ТБН, де він займався розвитком дитячого спорту та пропаганди здорового способу життя.

У вересні 2019 року Гогілашвілі було призначено на посаду заступника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. На цій посаді чиновник займався питаннями протидії наркоманії та наркозлочинності, а також реабілітації наркозалежних.

 

На сайті МВС є інформація, що Олександр Гогілашвілі отримав два дипломи Львівського університету бізнесу та права за спеціалізаціями "облік та оподаткування" та "право" у 2019 та 2020 році. Тобто вже після того, як його було призначено на посаду.

Крім того, одразу після призначення на посаду в МВС у мережі, з’явилася інформація, що Гогілашвілі є чоловіком Марії Левченко, яка після виборів президента стала однією з двох радників Володимира Зеленського.

 

Як з’ясували журналісти Гогілашвілі з 2015 року має посвідчення на тимчасове проживання в Україні, однак оскільки російський закордонний паспорт діє досі, можна зробити висновок, що від громадянства РФ він не відмовлявся.

 

За даними видання "Страна" організація "Центр здорової молоді" в Росії пов’язана з протестантською церквою "Царство бога" і займається реабілітацією наркозалежних. При цьому з’являлися дані, що в "Центрі" застосовувалося фізичне насильство щодо "пацієнтів". Декого з них викрадали з їхніх будинків, а потім поміщали до закритих приміщень без можливості зв’язатися з навколишнім світом.

Відомо також, що Гогілашвілі в свій час працював та підтримує зв'язок з депутатом Держдуми Россії Миколою Валуєвим.

о

 

відео / фото