Шлюбний договір: за чи проти?

Дата публікації: сб, 10/02/2021 - 09:52

 

Шлюбний договір не є “недовірою” подружжя один одному. Саме шлюбний договір може регулювати майнові відносини між подружжям, визначати їхні майнові права та обов’язки, в тому числі під час поділу майна при розлученні, а також майнові права та обов’язки подружжя як батьків.
 
Розповімо на прикладі нашого клієнта.
 
Чоловік з дружиною мали власні бізнеси. У чоловіка - будівельний, у дружини - салон краси.
Перед одруженням вони уклали шлюбний договір📑 у якому зазначили: “якщо одна із сторін вирішить піти до іншого/ої чоловіка/жінки, він/вона нічого не отримає”.
 
Через певний час після одруження - дружина перестала багато часу приділяти власній справі, втім бізнес існував без її контролю. Натомість бізнес чоловіка стрімко розвивався.
 
Однак з часом, жінка вирішили піти від свого чоловіка до іншого, але забула про підписаний шлюбний договір. Відповідно документу - їй від бізнесу, будинку та іншого майна не залишалось нічого.
 
Колишній чоловік запропонував придбати їй 3-кімнатну квартиру, залишити автомобіль та фінансово забезпечувати щомісячно 20 тис. грн. протягом двох років. Це для того, щоб за два роки вона змогла відновити свій бізнес.
 
Втім жінка відмовилась та подала до суду та хотіла відсудити половину майна.
 
В судовому порядку чоловік показав шлюбний договір, в якому чітко вказано, що в такій ситуації сторона, яка вирішила піти - залишається при своєму бізнесі.
 
Натомість жінка в суді почала доводити зраду зі сторони свого чоловіка, запрошує свідків, які нібито підтверджують її слова.
 
Однак, наші спеціалісти дискредитували усіх свідків з допомогою чітко вибудуваної стратегії захисту та запитань.
 
Суд виніс рішення на користь чоловіка - нашого клієнта.
 
Як висновок цієї історії - шлюбний договір сучасний документ, який допоможе парі в разі непорозуміння, розлучення або інших спірних ситуацій вирішити все швидко та безболісно.
 
 

Схожі публікації

відео / фото