Скасування ППР на 500 тис щодо ліцензії на зберігання пального

Дата публікації: пт, 11/19/2021 - 23:08

 

Передісторія.
 
До нашого клієнта прийшла перевірка ДПС з питань ліцензування зберігання пального. Товариство дійсно отримувало та використовувало пальне, але виключно для власних потреб і без його зберігання, оскільки пальне було використане у господарській діяльності для заправки зерносушильного обладнання та сільськогосподарської техніки.
 
Правова позиція.
 
Під час перевірки паливо перебувало у топливних баках сільськогосподарської техніки та зерносушильного обладнання, які використовувалися у сільськогосподарській діяльності, що не є зберіганням палива у розумінні вимог чинного законодавства. Перевіряючими не було встановлено факт зберігання пального (не вилучено жодного палива, не надано доказів щодо огляду місця (території) зберігання пального і не вказані ємності).
 
Тому на думку наших юристів прийняте ними податкове повідомлення-рішення та акт перевірки не містять в собі жодних мотивованих підстав та причин застосування штрафних санкцій у розмірі 500 000,00 гривень.
 
Суд погодився з висловленою позицією наших юристів, і скасував податкове-повідомлення-рішення про застосування штрафних санкцій, прийняте на підставі Акту перевірки від щодо відсутності ліцензії на зберігання пального.
 

Схожі публікації

відео / фото