Сьогодні Всесвітній День прав споживачів: що підготувало Мінекономрозвитку (слайди)

Дата публікації: пт, 03/15/2019 - 15:34

Вітаємо зі Всесвітнім Днем прав споживачів.

У основі європейського вибору українського народу лежить прагнення людини до безпеки та захисту своїх прав, а обов’язок держави - забезпечити таку можливість.

Наразі Мінекономрозвитку працює над реалізацією Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року. Яких змін чекати та що вже зроблено?

✅ Заборонено продаж товарів, що імітують продовольчі товари та ставлять під загрозу безпеку або здоров’я споживачів, зокрема дітей.

✅ Запальнички стануть безпечнішими завдяки змінам до Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами. На ринках можуть бути розміщені лише запальнички, захищені від можливого використання дітьми, а також заборонено розміщувати на ринку нестандартні запальнички.

✅ Буде створено проект закону “Про захист прав споживачів” у новій редакції, де буде враховано недоліки існуючої системи захисту прав споживачів та імплементовано директиви Європейського Союзу, пов’язані з гарантіями для споживачів, досудовим захистом прав споживачів, забороною несправедливих торговельних практик, електронною комерцією та ін.

✅ Цього року Мінекономрозвитку запустить інноваційні рішення, завдяки яким кожен споживач зможе легко та зручно поскаржитись про виявлену небезпечну продукцію та перевірити безпечність нехарчових товарів, а бізнес у свою чергу - дізнається про вимоги до різних видів продукції.

Проте і зараз споживачі можуть бути активними та захищати свої права. Ми постійно розповідаємо про те, як вирішувати найпоширеніші проблеми у цій сфері у рубриці #Нотатки_споживача.

Сьогодні підготували невеличкий гайд на цю тему. Зберігайте та користуйтесь.

уудетекторавтобанкиавтоавтоавтодабиавтоавтофоп

Мінекономрозвитку

Схожі публікації

відео / фото