Список найбільш високооплачуваних професій в Україні

Дата публікації: ср, 10/02/2019 - 11:58

Українці завжди цікавляться тим, скільки заробляють інші громадяни, наприклад, щоб змінити роботу на більш прибуткову або вирішити, на кого вчитися. Портал Politeka розбирався в тому, хто в Україні отримує більше всіх.


Адвокати

В середньому, у адвокатів у Києві та Дніпрі виходить 11-12 тис. гривень на місяць. У Донецькій та Кіровоградській областях ситуація плачевна - в основному отримують 6-9 тисяч. Але якщо адвокат займається приватною практикою, а не працює на фірму або державу, оклад може доходити до $2000 і більше.

Копірайтери

На зарплату копірайтера впливає безліч факторів: вміння якісно працювати, денна вироботка, чи готовий він працювати в нічний час тощо. Оклади дуже варіюються - від 5 до 20 тис. гривень на місяць. Деяким копірайтерам вдається отримувати більше $1000.

Програмісти

В IT-сфері оклад може залежати від конкретного напрямку роботи, кількості відпрацьованих років та виконаних проектів, готовність працювати з декількома напрямами. В середньому зарплата програміста становить $600-1500, але може досягати і $3-5 тис. на місяць.

Футболісти

Рівень зарплати безпосередньо залежить від рівня клубу, за який грає футболіст. Невеликі клуби можуть платити $500-20000 в місяць, а у великих накшталт "Динамо" Київ і "Шахтар" зарплати коливаються в межах $10-300 тис. Зірки світового футболу можуть отримувати більше $100 тис. на місяць.

Журналісти

В середньому по Україні зарплата журналіста складе 10 тис. гривень на місяць, але справжні професіонали можуть заробляти 20-30 тис.

Таксисти

У таксистів дуже специфічна робота, а рівень зарплати залежить і від того, в якому місті таксист працює, займається він приватним візництвом, який зараз сезон, в якому стані його автомобіль, скільки зараз коштує бензин. Запросто таксистом можна заробити 6-7 тис. гривень, а в середньому вони отримують близько 10-12 тис. грн.

Стоматологи

Професійний стоматолог може заробляти в клініці або приватному кабінеті 40-50 тис. гривень на місяць. У державних клініках стоматологи часто отримують голу мінімалку. У середньому, стоматологи отримують близько 10 тис. гривень на місяць, але професіонали здатні отримувати $800-2200 в місяць.

Блогери

Кількість блогерів зростає з кожним днем і зараз за допомогою монетизації контенту хобі може почати приносити чималу кількість грошей. В середньому, з каналу, на якому близько 30 тис. передплатників, можна отримувати 33 тис. гривень в місяць, а якщо буде рости популярність, то можна вийти і на 180 тис. гривень.

Телеведучі

За офіційними даними, телеведучим платять приблизно 15 тис. гривень, але деякі телеканали можуть платити і 25 тис. гривень на місяць.

Моряки

Рибалки у морі можуть заробляти 300-1200 євро в місяць, а якщо професіонал погоджується на сезонний контракт, то суми можуть дорівнювати 50 тис. євро. Торговий флот може виплачувати морякам 1-14 тис. євро.

Видеоблогеры

Ситуація така ж, як і з блогерами, - все безпосередньо залежить від монетизації контенту. Чим більше відео дивляться, тим більше людині заплатять. Отримані гроші від інтеграції в ролик різняться, тому і суми можуть виходити з великим розкидом - хоч $1, хоч $1000.

Фрілансери

Фрілансером може бути будь-яка людина, чия діяльність пов'язана з роботою за комп'ютером.
У годину, можна отримати: копірайтер $3-9, перекладачі $5-8, дизайнери $7-12, SMM - $8-17, програмісти $8-22, консалтинг $6-20, аудіо-відео конструктори $9-17, фахівці з мобільним додаткам $15-19, адміністратори $10-17.

Дизайнери

В дизайнерському середовищі оклад дуже сильно залежить від стажу роботи: розкид зарплати скаче з 8 тис. гривень у початківця до $1-3 тис. у досвідченого фахівця, який працює на компанію.


Підсумовуючи, хочемо сказати, що важливіше за все прагнути не грошей, а знаходити себе в професії. Якщо вам подобається ваша робота, то будьте впевнені, приклавши належні зусилля, ви отримаєте за неї гідну винагороду.

znaj.ua

Теґи

Схожі публікації

відео / фото