Справа про катування й зґвалтування в Кагарлику: судді заявляють самовідвід

Дата публікації: вт, 12/15/2020 - 14:45

 

Справу про зґвалтування та тортури у Кагарлицькому відділку поліції на Київщині передали до Кагарлицького суду. Розгляд не починається, оскільки троє з чотирьох суддів заявили про самовідвід. Про відвід ще одного клопотав прокурор. Підсудність повинен визначити Апеляційний суд Києва.

Представники обвинувачення та захисту вважають, що справу повинні розглядати за межами Кагарлика через можливий конфлікт інтересів. У маленькому містечку судді можуть бути в дружніх стосунках з обвинуваченими, пише "НВ".

 

"Прокурори свідомо затягують розгляд справи і шукають "зручний" суд, де можна буде "домовитися", - заявив один із адвокатів обвинувачених поліцейських Віктор Чевгуз.

"Вони поназбирували там усякого бруду, слідство було зі звинувачувальним ухилом, упереджене, тому буде те, що відбувається з Переяславською справу по вбивству 5-річного Кирила Тлявова. Більшість доказів буде визнано недопустимими, отриманими з порушенням закону", – впевнений він.

Нагадуємо, у справі про катування та зґвалтування у відділку поліції в Кагарлику на Київщині за результатами слідства на лаві підсудних 5 поліцейських. Це - колишній начальник відділку та 4 його підлеглих. Справу передали до суду на початку грудня.

відео/фото галерея