Справа Семенченка: СБУ закінчила розслідування і скерувала матеріали до суду

Дата публікації: нд, 12/05/2021 - 20:20

 

Служба безпеки України під процесуальним керівництвом Офісу Генпрокурора завершила досудове розслідування щодо обвинувачення Семена Семенченка та інших співучасників. Відповідний обвинувальний акт направлено до Шевченківського районного суду м. Києва.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Як зазначається, у ході досудового розслідування слідчі СБУ встановили, що Семен Семенченко та інші організатори створили на території України незаконне збройне формування (НЗФ) з організаційною структурою військового типу.

До НЗФ входили переважно колишні військовослужбовці та учасники бойових дій. Члени формування проводили військову, стройову та фізичну підготовку. На їх озброєнні перебувала вогнепальна зброя та вибухівка.

Також досудовим слідством здобуто докази організації Семеном Семенченком терористичного акту в липні 2019 року, а саме - пострілу із ручного протитанкового гранатомета у будівлю, де розташований телеканал «112-Україна».

Загалом у кримінальному провадженні повідомлено про підозру та скеровано обвинувальний акт стосовно 9 осіб.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено і вручено обвинувальні акти підозрюваним та адвокатам.

Повідомляється, що Семенченко С.І. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 258, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 260, ч. 3 ст. 260, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України;

Інший підозрюваний Шевченко Є.С. - у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 260, ч. 2 ст. 260, ч. 2 ст. 333 КК України.

відео / фото