Суд поновив провадження про фальсифікацію справи Шеремета

Дата публікації: ср, 10/07/2020 - 09:50

 

5 жовтня Шевченківський райсуд Києва скасував постанову слідчого Держбюро розслідувань про закриття провадження щодо фальсифікації поліцією справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомила у Фейсбуці сторона захисту обвинувачених у цій справі.

Зокрема, адвокати однієї з підозрюваних Яни Дугар вважають, що єдиний доказ її причетності — експертиза ходи — має ознаки фальсифікації. Захист подав до ДБР заяву про злочин і, як наслідок, у квітні було відкрито кримінальне провадження. Але в червні слідчий ДБР це провадження закрив.

«Спочатку ДБР три місяці не реєструвало заяву про злочин, ховаючись між адресами. Після нашої апеляції зареєстрували, але два місяці «порозслідували» і винесли постанову про закриття... Навіть у суді ДБР намагалося сховатися за різними адресами і за розповідями про «повне й об’єктивне розслідування». На щастя, на суддю це враження не справило, постанову про закриття справи проти фальсифікаторів скасували, скерували на додаткове розслідування... А тим часом у нас з’явилося більше матеріалів про навмисну фальсифікацію обвинувачення проти Дугар, Кузьменко і Антоненка, тому наздоганятимемо», — йдеться у повідомленні.

 

Голос України

відео / фото галерея