Ситуація навколо "Голосіївського стрілка" неоднозначна - коментар адвоката

Дата публікації: сб, 07/10/2021 - 06:05

 

Днями одною з резонансних подій стала ситуація, коли при "штурмі" силовиками столичної квартири на Голосіївському проспекті було поранено одного поліцейського і ще двох цивільних осіб.

Згодом стало відомо, що ця подія відбулась по причині спору власне за саму квартиру. І, як виявляється, не все там так однозначно.

 

Ситуацію прокоментував адвокат Компанії "MK Partners" Роман Коротя.

фото 

З тих матеріалів, які стали відомі, можна однозначно сказати, що законність поведінки "нових власників" квартири під великим питанням, оскільки судовий процес про оскарження продажу квартири на торгах "Сетам" не завершений і призначений до розгляду на 27.10.2021р. - тобто квартира є спірною. Також існує судовий процес про усунення перешкод користування квартирою ініційований "новими власниками", який призначений на 20.09.2021р., закінчення якого не дочекалися нові власники і пішли брати штурмом житло.

Також немає жодних судових рішень про виселення чи вселення.

Також під великим питанням поведінка поліції, яка фактично допомагала зламати двері в житло людини без будь-яких судових рішень та жодних повноважень на це.

Стрілок стріляв в ситуації, де певні люди вламувалися в його житло, на що мав право і мав право на необхідну оборону і перевищення меж необхідної оборони згідно Кримінального кодексу в цій ситуації немає.

 

відео / фото