Тарифи на комунальні послуги встановлюватиме місцева влада - законопроект

Дата публікації: ср, 10/14/2020 - 18:47

 

Кабінет Міністрів затвердив законопроект, яким пропонується передати повноваження встановлювати тарифи на теплову енергію, гарячу воду, водопостачання та водовідведення від НКРЕКП до місцевої влади.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Цей законопроект приймається на виконання чергового маяка, затвердженого меморандумом з МВФ. Уряд виконує свої зобов’язання за програмою з Фондом, які мають дедлайн цього року», — зазначив прем’єр-міністр.

Також Денис Шмигаль доповів про готовність до опалювального сезону і нагадав, що відповідальність за те, коли буде включене опалення, несуть місцеві адміністрації та органи місцевого самоврядування, а уряд, у свою чергу, буде уважно стежити за процесом, щоб не виникало проблем.

"Адже ми бачили, що кожен рік у нас у різних містах виникають труднощі. Тому зараз попереджаю про відповідальність перед людьми і наші міністерства, і місцеву владу, і Фонд держмайна, і всіх причетних. В цьому році таких проблем бути не повинно», — зазначив Прем’єр-міністр.

За підсумками засідання Уряд схвалив рішення, яким доручив Держенергонагляду забезпечити видачу актів щодо підтвердження факту відсутності газифікації багатоквартирних будинків та відсутності в зазначених будинках системи централізованого теплопостачання.

«Ця постанова дасть змогу людям, у яких не підведений газ або відсутня система централізованого опалення, не переплачувати в цьому опалювальному сезоні за спожиту енергію», — зазначив Денис Шмигаль.

 

Схожі публікації

відео / фото галерея