книга обліку

Для ФОПів, які не є платниками ПДВ можуть скасувати книгу обліку

Дата публікації: ср, 12/04/2019 - 10:20

Міністр Кабінета Міністрів Дмитро Дубілет анонсував подання законопроекту, який повинен спростити взаємодію з податковою.

"Сьогодні разом з Ярослав Железняк реєструємо законопроєкт..." - написав Дубілет у Фейсбук.

До уваги ФОПів! За втрату Книги обліку доходів і витрат передбачена відповідальність

Дата публікації: вт, 11/19/2019 - 10:25

Відповідно до пункту 177.10 статті 177 Податкового кодексу України фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи.

Порядок ведення книги обліку доходів (витрат) підприємцями-платниками єдиного податку

Дата публікації: пт, 08/16/2019 - 16:17

Платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи - підприємці), які не є платниками ПДВ, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Записи у Книзі доходів виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід, зокрема про кошти, які надійшли на поточний рахунок платника податку та/або які отримано готівкою, вартість безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).

Підприємці-платники єдиного податку зобов’язані реєструвати книгу обліку доходів в паперовому вигляді в контролюючому органі

Дата публікації: сб, 06/29/2019 - 13:30

Наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 579 затверджені Порядок ведення книги обліку доходів для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками податку на додану вартість, та Порядок ведення книги обліку доходів і витрат для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість.

Відповідно до вищевказаних Порядків Книга обліку доходів (книга обліку доходів і витрат) ведеться за вибором платника податку, зокрема, в паперовому вигляді.

Галерея (відео / фото)