субсидії

Кабмин утвердил порядок верификации льгот и субсидий Минфином

Минфин получит доступ к соответствующим базам данных органов власти и банков

Кабинет министров на своем заседании 22 мая внес изменения в Порядок проведения верификации и мониторинга пенсий, пособий, льгот, субсидий, других социальных выплат. Текст проекта постановления есть в распоряжении РБК-Украина.

На заседании без обсуждения были приняты несколько постановлений Кабмина, которые списком зачитал премьер-министр Украины Владимир Гройсман.

Кого у травні позбавлять субсидій?

У травні українцям перерахують субсидії на новий опалювальний сезон. Цього разу субсидія буде призначена тільки тим сім’ям, у яких станом на травень–червень не буде заборгованості за комунальні послуги. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Річну субсидію будуть розраховувати на основі доходів громадян, отриманих у ІІІ-ІV кварталах 2018 року. Сім’ї, які станом на травень–червень мають борги за комуналку, будуть переведені на безготівкову монетизацію, за умови оплати боргу або укладення договору реструктуризації.

Теґи

Зміни у порядку нарахування субсидій з травня: що варто знати?

Деяким категоріям субсидіантів потрібно знову подати заяви, а боржникам більше не даватимуть готівку.

З 1 травня в Україні відбулись зміни у нарахуванні субсидій. Автоматично субсидії перепризначать трьом мільйонам домогосподарств.

Окремі категорії субсидіантів мають повторно подати в органи соцзахисту декларації про доходи та заяви на переоформлення субсидії. Серед них:

Теґи

Что ждет украинцев в мае: кого лишат субсидий и кому начислят пеню?

Уже через 10 дней стартует реформа жилищно-коммунальной сферы. С 1 мая субсидии "живыми" деньгами выдадут тем, кто уже много лет получает помощь. При этом украинцев, у которых будут долги по "коммуналке", накажут пеней.


Субсидии

По данным Госслужбы статистики, в феврале субсидии получили 3,7 млн семей. В Минсоцполитики отмечают: в мае эту помощь автоматически переназначат примерно для 3 млн домохозяйств, а остальным нужно повторно подтвердить право ее получать.

МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

Як відбувається монетизація субсидій і чого очікувати в майбутньому?

Про це журналістам регіональних ЗМІ  16 квітня 2019 року в Києві розповіли фахівці Мінсоцполітики та Світового банку.


У 2019 році на субсидії з держбюджету заплановано витратити 55, 1 млдрд грн. З березня 2019 року громадяни, яким призначили субсидії, почали отримувати для сплати за житлово-комунальні послуги «живі гроші».

Генеральний директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко зазначив:

Теґи

Кому з українців автоматично призначать субсидію і що робити іншим претендентам?

Субсидії призначать автоматично, але не всім: кому не пощастить?

Претендентам на отримання субсидії необхідно подати заяву та декларацію про доходи

У травні 2019 трьом мільйонам отримувачів субсидій здійснять автоматичне перепризначення. 

А що буде з іншими субсидіантами, розповіли представники Мінсоцполітики.

Іншим претендентам на отримання державної допомоги на оплату комуналки необхідно подати заяву та декларацію про доходи.

Теґи

Багато українців можуть позбавитись субсидій - повідомлення Кабміну

Найближчим часом багато українців можуть втратити можливість оформляти та отримувати субсидії.

Cправа в тому, що в країні почалася монетизація, і якщо заборгованість по комуналці перевищить 340 гривень за один місяць, держава залишить таких боржників без допомоги.

Чи дадуть субсидію готівкою після заміни паспорта на ID-картку?

Українцям, які оформили субсидію за старим внутрішнім паспортом, а згодом отримали ID-картку, для отримання "живих грошей" на оплату комуналки варто звертатися до "Ощадбанку" за такою виплатою, взявши з собою ідентифікаційний номер. Про це УНН повідомляє з посиланням на повідомлення на урядовому порталі Teplo.gov.ua.

Теґи

У Мінсоцполітики роз'яснили, хто може втратити субсидії в наступному році

Заборгованість за житлово-комунальні послуги станом на травень 2019 року призведе до відмови у призначенні субсидій.

Про це йдеться в роз'ясненні Міністерства соціальної політики, передає «Слово і Діло».

Як зазначили в міністерстві, є громадяни, яким субсидія в грошовій формі надійде разом з пенсією у 20 числах березня - у їхній пенсійний день. У переважній більшості це працюючі пенсіонери.

Теґи

У Мінсоцполітики розповіли, де можна отримати "живі" гроші за субсидіями

Виплата монетизованих субсидій здійснюватиметься органами Пенсійного фонду для пенсіонерів, а іншим субсидіантам в будь-якому відділенні "Ощадбанку".

Виплата субсидій у вигляді готівки здійснюватиметься органами Пенсійного фонду для пенсіонерів, а іншим субсидіантам після 12 березня в будь-якому відділенні "Ощадбанку" як грошовий переказ або на поточний рахунок.

Галерея (відео/фото)