субсидії

Як змінилися в Україні тарифи і норми споживання «блакитного палива»

Видання Хвиля.net розповіло, як змінилися в Україні газові тарифи і норми споживання «блакитного палива».

Так, Кабмінет Міністрів України прийняв рішення встановити норми 3,29 кубометра газу на людину в місяць для будинків без лічильників. Обсяг 3,3 кубометра встановили в 2016 році. Однак за рішенням суду його скасували і в дію вступили старі, збільшені норми споживання.

Монетизація субсидій: субсидіанти отримають від Уряду готівку для оплати комунальних платежів

В березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято  Кабінетом Міністрів України.

Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Самые распространенные вопросы о субсидиях: кто получит и при каких условиях?

Можно ли получить субсидию без официальных доходов

6,7 млн украинцев трудоспособного возраста не получают доходов в виде зарплаты. По данным статистики, в III квартале 2018 года в Украине из 17,5 млн экономически активных граждан работало 16 млн человек. Такие выводы сделаны управлением статистики на основании проведенного им же выборочного обследования населения. При этом в категорию занятого населения включены те, кто хотя бы один час трудился на протяжении обследованной недели. То есть количество населения, занятого полный рабочий день, на порядок меньше.

Теґи

У неофициально трудоустроенных украинцев будут отнимать субсидии

ГФС собирается сотрудничать с Минсоцполитики, Гоструда и Нацполицией по этому вопросу

За зарплаты в конвертах и неофициальное трудоустройство начнут лишать субсидий. И.о. заместителя главы Государственной фискальной службы Евгений Бамбизов в интервью Обозревателю сообщил, что ГФС собирается для этого очень активно сотрудничать с Минсоцполитики и другими ведомствами, информирует enovosty.com/news.

Субсидія - 2019: відповіді на найбільш поширені запитання

У 2019 році в Україні паралельно працюватиме два механізми монетизації субсидій — безготівковий та готівковий.

Перший, як і очікувалося, запрацював з 1 січня. Він передбачає, що гроші субсидіантам будуть нараховувати на спеціальний банківський рахунок, з якого споживачі зможуть оплачувати комунальні послуги. Якщо по завершенню опалювального сезону на рахунку залишаться кошти — їх можна використати на власний розсуд.

Теґи

Виплата субсидій у готівковій формі почнеться з березня цього року - А. Рева

Про намір внести зміни в систему надання субсидій у грошовій формі повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева в інтерв'ю журналістам РБК-Україна.

Субсидии-2019: как будут монетизировать, кто получит компенсацию и хватит ли денег?

В 2019 году правительство пообещало провести полную монетизацию субсидий для всех украинцев, которые получают компенсацию от государства за экономию коммунальных услуг.

Мінсоцполітики оновило форми заяви та декларації для призначення субсидії

Мінсоцполітики оновило форми заяви та декларації для призначення субсидії.

Відповідний наказ від 21 листопада 2018 року № 1740 "Про внесення змін до форм Заяви про призначення житлової субсидії і декларації про прибутки і витрати осіб, що звернулися за призначенням житлової субсидії" набуде чинності з дня офіційного опублікування.

Перерахунок пенсій та монетизація субсидій здійснюватиметься автоматично, – В. Гройсман

З нового року в Україні буде здійснено перерахунок пенсій в автоматичному режимі на основі чіткої формули, яка враховує показник середньої зарплати та рівня інфляції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«В січні у нас буде перерахунок пенсій для військових пенсіонерів, це десь 500 тис. осіб. А 1 березня буде масовий перерахунок пенсій для всіх українських громадян. Це буде вперше автоматична індексація», – сказав В. Гройсман.

5 головних запитань про монетизацію пільг і субсидій - Мінсоцполітики роз'яснює

1. Чи потрібно повторно подавати документи?

Так, усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних.

В Ощадбанк йти не потрібно. Уряд максимально автоматизував процес монетизації, щоб основне навантаження лягло на управління соціального захисту населення, державний банк та надавачів комунальних послуг.

Галерея (відео/фото)