безробіття

В Госстате озвучили колоссальное число безработных в Украине

В четвертом квартале 2018 года количество безработных в Украине составило около 1,7 миллионов человек. Отметим, что с 2017-го года количество безработных сократилось на 0,6%.

Об этом свидетельствуют данные Государственной службы статистики: "Количество безработных в Украине за 4-й квартал 2018-го года составило около двух миллионов человек. В частности, уровень безработицы среди украинцев возрастом от 15 до 70 лет упал на 0,6 и составил 9,3%.

Согласно статистике, уровень занятости граждан Украины вырос на 1,2%

Допомога по безробіттю 2019: умови отримання і розмір виплат

Згідно із законодавством, кожен українець, який залишився без роботи, має право на отримання державної компенсації у вигляді допомоги по безробіттю. При цьому далеко не кожен знає, як стати на облік в центр зайнятості та отримувати грошову допомогу по безробіттю.

Як стати на облік в центрі зайнятості і отримати статус безробітного?

Уровень безработицы в Украине за последние годы (инфографика)

Накануне президентских выборов буквально каждый кандидат обещает украинцам новые рабочие места (кто два, а кто пять миллионов) и достойную зарплату. Обещания очень актуальные, хотя уровень безработицы в Украине и сократился в последние годы, но все равно остается высоким. «Слово и Дело» разбиралось, как это показатель изменился за последние пять с половиной лет.


Стоит отметить два фактора, которые не меняются: уровень безработицы среди городского населения выше, чем среди сельского. Кроме того, в Украине больше безработных женщин, чем мужчин.

Рівень безробіття в Україні у четвертому кварталі збільшився

У листопаді 2018 року в Україні було офіційно зареєстровано 301,0 тисяч безробітних, що на 29,6 тисяч більше, ніж у жовтні. Порівняно із II і III кварталами 2018 року рівень безробіття у IV кварталі трохи збільшився. Про це повідомляє Державна служба статистики, передає УНН.

“Таким чином, офіційне безробіття складає 1,2% від населення працездатного віку (у жовтні 1,1%)”, — йдеться у повідомленні.

В Украине увеличили пособие по безработице

В Украине с сегодняшнего дня вступило в силу Постановление №175 от 12.09.2018 г. "Про минимальный размер помощи по безработице".

Таким образом, согласно постановлению, с 1 января 2019 года минимальный размер пособия по безработице будет составлять:

Чи отримають субсидію безробітні повідомили в уряді

“Безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг”, — запевнили в уряді.

Зазначається, що ті, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, можуть скористатись одним із двох варіантів:

- чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.

БЕЗРОБІТТЯ НА СХОДІ УКРАЇНИ. Проблеми зайнятості у прифронтових регіонах

Громадські організації «Фундація.101» та «Український інститут майбутнього» дослідили проблеми зайнятості у прифронтових регіонах. І оприлюднили результати. Що з'ясували, розпитаємо авторів — Галину Янченко та Ярослава Пилипчука.

Про що дослідження, зрозуміло. Але чому саме зараз?

Державна служба зайнятості сприяє започаткуванню власної справи

Одним із напрямків діяльності Державної служби зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи незайнятим громадянам з метою забезпечення їх зайнятості.

В Україні кількість безробітних - 1,5% працездатного населення - Держстат

У лютому 2018 року в Україні нарахували 383,7 тис. безробітних. Порівняно із січнем, їх стало більше на 1,3%.

За офіційними даними Держстату, в Україні кількість зареєстрованих безробітних становить 1,5% населення працездатного віку.

Галерея (відео/фото)