оподаткування

Змінено порядок оподаткування доходів від продажу або обміну транспортних засобів

Дата публікації: сб, 10/31/2020 - 18:55

 

Законом України від 16.01.2020 №466-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України (далі - ПКУ), зокрема, щодо оподаткування  доходу,  отриманого від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда.

Так, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

Увага! Від оподаткування звільнили пенсії, розмір яких перевищує 10 прожиткових мінімумів

Дата публікації: ср, 08/05/2020 - 22:19

ГУ ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до норм Закону від 16.01.2020  № 466- IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон) виключено пп.

Оподаткування доходу від продажу рухомого майна - податкова роз'яснює

Дата публікації: вт, 08/04/2020 - 20:11

Законом України від 16.01.2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», внесено зміни, зокрема, до п. 173.2 ст. 173 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) щодо оподаткування доходу від продажу рухомого майна.

Про це повідомляє ГУ ДПС у Cумській області.

Влада буде стимулювати малий і середній бізнес використовувати загальний режим оподаткування

Дата публікації: вт, 06/16/2020 - 23:24

 

У меморандумі з МВФ було проголошено декілька важливих тез:

1️) Ми утримаємось від розширення критеріїв відповідності для спрощеної системи оподаткування. Ми утримаємось від впровадження нових груп платників податків, які мають право користуватися спрощеним режимом оподаткування.

Було прийняте законодавство про введення єдиного рахунку для сплати податків, що уніфікує вимоги до внесків на соціальне страхування та податку на доходи фізичних осіб, - воно почне діяти з 1 січня 2021 року.

Надання в оренду земельної ділянки: як оподатковується отриманий дохід?

Дата публікації: сб, 05/30/2020 - 13:24

Досить часто громадяни, маючи земельну ділянку сільськогосподарського призначення або земельну частку (пай), надають їх в користування (оренду). Доходи, отримані від таких операцій, підлягають оподаткуванню.

Доходи, від надання в оренду (суборенду) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування (виплати) за ставкою 18 відсотків.

Надання комунального майна в оренду: оподаткування ПДВ та складання податкової накладної

Дата публікації: пн, 03/02/2020 - 15:39

Податківці нагадують, що п. 14 частини першої ст. 69 Бюджетного кодексу України визначено, що до доходів загального фонду бюджетів міст районного значення, сільських, селищних бюджетів належать надходження від орендної плати за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, засновником яких є міські (міст районного значення), селищні та сільські ради.

Регистрация микростокера предпринимателем

Дата публікації: пн, 02/24/2020 - 14:57

Вопрос:

Я иллюстратор и работаю со стоком диджитал товаров Creativemarket, Shatterstock. В последнее время он стал приносить более менее стабильный доход, но я не знаю как этот доход легализовать.

відео / фото