бізнес

Уряд скасував 36 регуляторних актів, спростивши ведення бізнесу - мінекономрозвитку

Дата публікації: нд, 09/27/2020 - 13:17

23 вересня 2020 року, на черговому засіданні Уряд скасував 36 нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у сферах державного цінового регулювання, енергетики та ліцензування видів господарської діяльності. 

Таке рішення Уряду дозволяє очистити правове поле від неактуальних та застарілих нормативно-правових актів, що  сприятиме створенню сприятливих умов для ведення бізнесу та удосконалення регуляторного середовища. 

Стартувала програма підтримки малого і середнього бізнесу, яким керують жінки

Дата публікації: чт, 09/03/2020 - 17:23

В Україні стартувала програма для бізнесвумен.

Програма «Ін’єкції для відновлення бізнесу» проходить в рамках діяльності Центру розвитку малого і середнього бізнесу на виконання проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом, про це повідомляє «Громадський простір». 

Теґи

Наступ на імпорт: як бізнесу захистити свої права на митниці

Дата публікації: пт, 08/28/2020 - 19:02

 

Нещодавно президент України зробив гучну та неординарну заяву щодо залучення Служби безпеки України до виконання низки завдань на митниці. У ЗМІ одразу ж з’явилася інформація про те, що залучення спеціалізованих органів пов’язано із справою «вагнерівців», затриманих у Білорусі. Проте спецоперація зірвалася, та й медіа перестаралися з інформацією: про присутність СБУ на кордонах не потрібно було розголошувати. Втім, офіційна причина в іншому.

Підтримка столичного бізнесу: деяких підприємців звільнили від сплати пайової участі

Дата публікації: пт, 07/24/2020 - 12:53

Міська влада Києва підтримуватиме підприємців, що працюють в столиці, та буде створювати сприятливі умови для розвитку бізнесу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Україна-Туреччина: бізнес, туризм, гуманітарна сфера. Результати зустрічі глав МЗС

Дата публікації: сб, 07/04/2020 - 10:28

 

Дмитро Кулеба та Мевлют Чавушоглу обговорили нові можливості інвестицій та взаємодії для українського та турецького бізнесу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснив робочий візит до Турецької Республіки.

Метою візиту є узгодження позицій зі стратегічним партнером України щодо виконання домовленостей лідерів двох країн в економічній, оборонно-промисловій, авіаційній, туристичній та гуманітарній сферах.

Увага! Змінено підстави для проведення документальних позапланових перевірок

Дата публікації: чт, 07/02/2020 - 09:05

Законом України від 16.01.2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) внесено ряд змін, які стосуються проведення документальних перевірок юридичних осіб, зокрема, змінено підстави для проведення документальних позапланових перевірок.

Про це повідомило ГУ ДПС у м. Києві.

Кафе і ресторани очікують масові перевірки Держпродспоживслужби

Дата публікації: вт, 06/23/2020 - 11:06

Планується щонайменше 10 000 перевірок Держпродспоживслужби

Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій та перший заступник голови Державної комісії ТЕБ та НС наголосив на необхідності проведення масових перевірок закладів громадського харчування та транспорту. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

Влада буде стимулювати малий і середній бізнес використовувати загальний режим оподаткування

Дата публікації: вт, 06/16/2020 - 23:24

 

У меморандумі з МВФ було проголошено декілька важливих тез:

1️) Ми утримаємось від розширення критеріїв відповідності для спрощеної системи оподаткування. Ми утримаємось від впровадження нових груп платників податків, які мають право користуватися спрощеним режимом оподаткування.

Було прийняте законодавство про введення єдиного рахунку для сплати податків, що уніфікує вимоги до внесків на соціальне страхування та податку на доходи фізичних осіб, - воно почне діяти з 1 січня 2021 року.

Мораторій на перевірки бізнесу під час карантину

Дата публікації: пн, 06/01/2020 - 12:48

 

Прес-служба Мінекономіки опублікувала роз’яснення про дві великі категорії перевірок.

 

Перша категорія, на яку діє мораторій під час карантину — це т. зв. державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності. Він ідентифікується за сферами контролю, а НЕ за органами. Тобто у тієї ж Держпродспоживслужби близько 15 сфер контролю, і одні з них підпадають під дію мораторію (наприклад, захист рослин), інші — ні (наприклад, окремо виділене державне регулювання цін).

відео / фото