бізнес

З 23 червня бізнес звільнили від сплати за порушення касової дисципліни

З 23 червня вступив в силу указ президента від 20.06.2019 р. № 418/2019, який скасовує застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки.


Указ президента України ще 22 червня опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр», тож він вже набрав чинності і є правомірним для виконання, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на LIGA:ZAKON.

На його підставі бізнес може забути про штрафи:

Як нове законодавство вплинуло на діяльність ТОВ

Минув рік з дати набуття чинності новим Законом «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який запровадив багато нововведень щодо регулювання діяльності ТОВ в Україні.

У рамках LHS Discussion Hub «Річниця Закону про ТОВ: перші підсумки» юристи-практики підбивали основні підсумки правозастосування цього Закону та обговорювали подальші напрями вдосконалення корпоративного законодавства, зазначається у прес-релізі Legal High School.

Теґи

Нацбанк скасував обов'язковий продаж валюти бізнесом

З метою подальшого спрощення ведення бізнесу в Україні Національний банк скасовує вимогу щодо обов’язкового продажу валютних надходжень.

Бізнес більше не зможе знімати готівку в банку без підтверджуючих документів - Постанова НБУ

Починаючи з 3 червня 2019 року вступають в силу зміни до Інструкції про ведення касових операцій банками, внесені постановою НБУ №62 від 18.04.2019 року. Зміни стосуються в т.ч. здійснення готівкових розрахунків клієнтами банків - суб`єктами господарювання.

7 змін для бізнесу відповідно до Закону про українську мову

Юрист проаналізував зміни, які стосуються приватного бізнеса, у відповідності до Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

Списання боргів ФОПів та загальне декларування - які новації можливі за президентства Зеленського?

У Зеленського розглядають можливість списання боргів «сплячим» ФОПам.

У команді новообраного президента України Володмира Зеленського розглядають можливість списання 7,4 млрд грн боргів фізичних осіб-підприємців (ФОП) за Єдиним соціальним внеском (ЄСВ), котрі накопичилися з 2016 року станом на 1 січня 2019 року.

Про це повідомив Данил Гетьманцев, котрий в майбутній адміністрації Зеленського відповідає за економічний та податковий напрямок.

За його словами, значна частина цих ФОПів — «спляча».

ТОП-100 боржників податків України

 

$3,9 мільярда заборгували бюджету платники податків - суб'єкти господарської діяльності. Багато боржників знаходяться в стані припинення діяльності.

Загальний податковий борг платників податків становить 106 млрд грн. Це на 35 млрд грн більше, ніж в травні 2018 року, коли БЦ публікував попередній рейтинг податкових боржників.

За підтримки YouControl Бізнес Цензор публікує ТОП-100 боржників податків України. 

Спрощено процес реєстрації підприємств та отримання будівельних документів

Кабмін спростив процес реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та зміну їхніх статутів. Також уряд спростив процес реєстрації декларації про готовність будівництва.

Як зміняться податки для інтернет-бізнесу, соціальних мереж та пошукових ресурсів?

юрист

 

 

Дарья Гулинська 
менеджер відділу міжнародного оподаткування EY в Україні

 


Що ОЕСР пропонує інтернет-бізнесу і як це вплине на його роботу.

У грудні 2018 року закінчується мораторій на перевірки бізнесу

Наприкінці грудня цього року закінчиться мораторій на перевірки бізнесу. Про це в інтерв’ю «Дебет-Кредит» заявила голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна розповіла, що чекає на підприємців після його зняття.

Нагадаємо, що з 1 січня бізнес перевірятимуть лише за чек-листами.

Вона сказала, що мораторій ніколи не був абсолютним: всі ці роки певні перевірки проводились.

Галерея (відео/фото)