паркування

Правила парковки авто: где нельзя останавливаться? Детальное разъяснение полиции

Дата публікації: сб, 10/10/2020 - 16:02

 

В Украине напомнили основные правила парковки, а именно где можно и где нельзя оставлять свою машину согласно ПДД.

Об этом сообщает "Апостроф" со ссылкой на патрульную полицию.

В Києві впроваджують «розумне» паркування. Як це працюватиме?

Дата публікації: чт, 02/06/2020 - 14:00

Департаменти транспортної інфраструктури та інформаційно-комунікаційних технологій КМДА разом з ізраїльською компанією LAMED, що є представником американської компанії MPS у Східній Європі, підписали меморандум про початок впровадження автоматизованої системи організації паркувального простору в місті Київ.

Кияни у додатку Kyiv Smart City отримали можливість придбати місячний абонемент на паркування

Дата публікації: ср, 12/11/2019 - 14:59

У додатку міських послуг Kyiv Smart City «додали» можливість придбати місячний абонемент на паркування на будь-якому із муніципальних майданчиків та додати автомобіль у свій профіль.

Про це повідомили у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

В Києві штрафуватимуть та евакуюватимуть автівки біля шкільних закладів

Дата публікації: пн, 09/16/2019 - 12:52

З початком нового навчального року в столиці патрульні фіксують появу сезонного правопорушення — порушення правил паркування поблизу шкіл міста. Спостерігається ранковий час пік вчинення цього правопорушення з 8:15 до 8:40 та обідній — з 13:00 до 14:00.

Через неправильне паркування виникають затори, через що утруднюється проїзд транспортних засобів, а також створюється небезпека для пішоходів. ПДР чітко визначає перелік місць, де заборонена стоянка та зупинка транспортних засобів.

Киевские патрульные начали штрафовать за неправильную парковку

 

Открыток-предупреждений, летящих в мусорники, водители больше не увидят. Патрульные перешли к радикальным действиям. Отныне они выставляют конкретный счет за неправильную парковку.

ДжеДАІ
 

В Киеве начали штрафовать за нарушения правил парковки автомобилей

Дата публікації: вт, 07/09/2019 - 22:46

В Украине инспекторы по парковке начали штрафовать за автомобиль, оставленный в неположенном месте. Об этом объявил начальник управления по парковке Дмитрий Рахматуллин.

Инспекторы по парковке появились на улицах украинской столицы в феврале текущего года. Первые месяцы они работали в «тестовом» режиме. То есть они не применяли к нарушителям правил парковки никаких мер, а только предупреждали их.

В Києві розпочнуть працювати інспектори з паркування: коли і на яких вулицях (карта)

Дата публікації: пн, 02/25/2019 - 16:16

У столиці з'явиться близько 90 інспекторів.

У середині квітня 2019 року в Києві планують дозволити інспекторам з паркування штрафувати автомобілі. Вже у травні машини порушників почнуть також евакуювати. 

Про це повідомив начальник інспекції з паркування Дмитро Рахматуллін в інтерв'ю UBR.ua.

За його словами, зараз на вулицях Києва працює близько 10 інспекторів. Вони проводять роз'яснювальну роботу для водіїв, але поки що нікого не штрафують.

На вулицях Києва з початку лютого з'явилися інспектори з паркування

Дата публікації: пт, 02/01/2019 - 15:06

У Києві з 1 лютого перші 10 інспекторів з паркування Департаменту транспортної інфраструктури КМДА вийдуть на вулиці для слідкування за правилами парковки.

Про це повідомив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури – начальник управління (інспекції) з паркування Дмитро Рахматуллін.

Він зазначив, що поки це буде їх тестовий режим роботи. Через 2 місяці буде впроваджуватися другий етап, коли інспектори, а їх стане більше, почнуть робити фотофіксацію й виписувати штрафи.

Що варто знати про правила паркування та порушення їх водіями

Дата публікації: вт, 10/23/2018 - 17:21

27 вересня набули чинності нові норми відповідальності за порушення правил паркування. З цього часу в столиці було евакуйовано близько 20 автомобілів.

Для забезпечення дії нових правил невдовзі на вулицях Києва мають з’явитися інспектори з паркування, які фотографуватимуть запарковані автівки з інтервалом 10 хвилин і штрафуватимуть водіїв, які не сплатили за парковку після цього часу. Про це повідомила координаторка групи «Реанімаційний Пакет Реформ для Києва» Оксана Величко.

В УКРАЇНІ ВСТУПИЛИ В ДІЮ НОВІ ПРАВИЛА ПАРКУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ!

Дата публікації: чт, 09/27/2018 - 14:00

В Україні набув чинності закон № 2262-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів". Нові правила паркування, стоянки та зупинки автомобілів покликанні ліквідувати стихійну паркову. Про це заявив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

відео / фото