Зеленский

Топ-5 невыполненных обещаний президента Владимира Зеленского

Дата публікації: сб, 01/09/2021 - 22:37

 

Президент Владимир Зеленский очень много чего и обещал и обещает. Снизить тарифы (да так, чтобы украинцы старше 70 лет вообще не платили коммуналку), сажать, когда придет весна (но он не уточнил, кого сажать и какая именно весна), принести в Украину мир (а не переговоры о мире) и так далее.

Но год закончился, президент поехал кататься на лыжах в Буковель, а эти обещания так и остались невыполненными.

 

1. Вместо снижения тарифов — повышение

Зеленський підписав закон про продовження мораторію на стягнення заставленого майна за валютними кредитами

Дата публікації: вт, 10/06/2020 - 18:17

 

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті» № 895-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 16 вересня.

Про це повідомляється на сайті Глави Держави.

Володимир Зеленський підписав закон про інвентаризацію лісів в Україні

Дата публікації: вт, 06/23/2020 - 16:59

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів» № 643-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 2 червня 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Закон передбачає створення в Україні нової системи збору обґрунтованих даних про лісовий фонд з метою подальшого планування, ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу лісів тощо.

Президент Володимир Зеленський вніс у Раду законопроєкт про референдум

Дата публікації: вт, 06/09/2020 - 11:26

У Верховній Раді зареєстровано президентський законопроєкт №3612 “Про народовладдя через всеукраїнський референдум”.

Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради.

Так, зазначається, що проєкт закону 9 червня одержано Верховною Радою і передано на розгляд керівництву.

Президент визначив законопроєкт як невідкладний.

Текст проєкту і супровідні документи до нього поки не оприлюднені.

Рейтинги Владимира Зеленского за первый год его президентства

Дата публікації: пт, 05/15/2020 - 18:30

За период президентства Владимира Зеленского в уровнях его поддержки наметились две противоположные тенденции: вырос уровень его электоральной поддержки (по сравнению с первым туром президентских выборов), и снизился уровень доверия к Президенту. Таким образом, Владимир Зеленский стал первым президентом Украины, у которого за первый год президентства произошел рост электоральных рейтингов, а не их падение, как у остальных.

Насколько соответствуют действительности достижения Зеленского за первый год президентства

Дата публікації: чт, 04/23/2020 - 15:50

Украинский Институт политики проанализировал зафиксированные командой Зеленского улучшения в Украине за первый год его президентства.

Улучшение

Как на самом деле

Природный газ подешевел на 45,5%.

Удешевление произошло не благодаря профессиональной и эффективной работе правительства и выгодным договорам, а благодаря рекордно теплой зиме, которая привела к заполнению газовых хранилищ, снижению спроса на газ и как следствие – к снижению цен.

Год президентства Владимира Зеленского. Что сделано?

Прошел без малого год с момента избрания Зеленского президентом Украины. Пора подводить некоторые итоги. По крайней мере, постараться объективно посмотреть, что удалось сделать, а что оказалось провальным. В том числе и по субъективным причинам.

Alter Idea

Володимир Зеленський підписав зміни до держбюджету на 2020 рік

Дата публікації: сб, 04/18/2020 - 19:39

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 553-ІХ, який Верховна Рада підтримала на позачерговому пленарному засіданні 13 квітня 2020 року.

Про це зазначає сайт Глави держави. 

Як повідомляється зміни до державного бюджету на поточний рік внесені з метою оптимізації видатків відповідно до зовнішніх і внутрішніх викликів, пов’язаних з епідемією коронавірусу та світовою економічною кризою.

Виборчий кодекс, а також трансплантація, недоторканість депутатів, видобуток бурштину - які закони підписав Президент наприкінці року?

Дата публікації: пн, 12/30/2019 - 11:47

Президент України Володимир Зеленський підписав Виборчий кодекс України (№ 396-IX) та низку законів.

Так, 11 липня 2019 року парламент проголосував Виборчий кодекс і 27 серпня документ був скерований на підпис Президенту. Зеленський, після внесеня правок та пропозицій, повернув його депутатам, які підтримали закон в грудні.

відео / фото