Топ-5 найдорожчих закладів вищої освіти в Україні - рейтинг каналу 1+1 (відео)

Дата публікації: чт, 07/04/2019 - 13:25

Першого липня в Україні стартувала вступна кампанія. Заклади вищої освіти вже приймають документи абітурієнтів, а на сайтах вже є вартість за 2019 – 2020 навчальний рік. Які спеціальності найдорожчі в Україні і що чекає на студентів після отримання диплому, з’ясував “Сніданок з 1+1”.

“Сніданок” склав власний Топ-5 дорогих закладів вищої освіти в Україні.

Перше місце. Факультет охорони здоров’я Київського національного університету Тараса Шевченка. Там за рік навчання медицини англійською мовою доведеться заплатити 71 500 грн.

Друге місце. Києво-Могилянська академія. Навчання на юридичному факультеті або на міжнародних відносинах коштує по 50 000 грн.

Третє місце. Майже стільки ж обійдеться факультет міжнародних відносин у Київському міжнародному університеті – 46 400 грн.

Четверте місце. Викласти кругленьку суму за навчання доведеться і тим, хто збирається вступати на творчі спеціальності. І найдорожчі з них – зовсім не актори. За рік навчання на режисера театру ляльок в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенко Карого доведеться заплатити 37 852 грн.

П’яте місце. Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”,  де спеціальність інформаційних систем та технологій коштує 32 000 гривень.


У Міністерстві освіти кажуть, такі ціни на навчання заклади формують самостійно, а отримані гроші покривають потреби вишу.

 

Теґи

Схожі публікації

відео / фото