Транспортний податок: податківці роз’яснюють, як не потрапити до списку боржників

Дата публікації: пн, 07/29/2019 - 10:10

Фахівці управління погашення податкового боргу та управління комунікацій ГУ ДФС у Харківській області інформують, які автомобілі підпадають під сплату податку, скільки необхідно сплачувати та в які терміни.

Податківці закликають автовласників не зволікати зі сплатою, адже є вірогідність того, що можна потрапити до списків боржників, які регулярно оприлюднюються і на сайті ДФС України, і на суб-сайті «Територіальні органи ГУ ДФС у Харківській області» http://kh.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/386225.html

Співробітники служби нагадали,  що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше  5 років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати на 1 січня звітного року. У 2019 році  середньоринкова вартість автомобіля, який є об’єктом оподаткування,  складає 1 564 875 грн.

Юридичні особи сплачують податок щоквартально відповідно до поданої  податкової декларації.

Громадянам податок обчислюється контролюючим органом  та направляється податкове повідомлення – рішення. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

ГУ ДФС у Харківській області

Схожі публікації

Галерея (відео/фото)