У Мінсоцполітики розповіли, де можна отримати "живі" гроші за субсидіями

Виплата монетизованих субсидій здійснюватиметься органами Пенсійного фонду для пенсіонерів, а іншим субсидіантам в будь-якому відділенні "Ощадбанку".

Виплата субсидій у вигляді готівки здійснюватиметься органами Пенсійного фонду для пенсіонерів, а іншим субсидіантам після 12 березня в будь-якому відділенні "Ощадбанку" як грошовий переказ або на поточний рахунок.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в ході Години запитань до уряду у Верховній Раді. "Виплата субсидій здійснюватиметься органами Пенсійного фонду тим, хто отримує пенсію. А це 2,323 мільйона домогосподарств, або 70% всіх одержувачів. Буде виплачуватися тим же способом, як і пенсії – у банках або виплата через поштові відділення. Виплата субсидій здійснюватиметься разом з пенсією. Ті, хто не отримує пенсії, а це 1,055 мільйона домогосподарств, зможуть отримати готівку після 12 березня в будь-якому відділенні "Ощадбанку" як грошовий переказ. Чи зможуть отримати на поточні рахунки в будь-який зручний час. Це означає, що не треба йти у відділення 12 березня", - сказав він.

Рева зазначив, що станом на 20 лютого 2019 року субсидію готівкою отримають 3,378 мільйона домогосподарств. "Вже в березні 2019 року вони отримають готівку кошти в розмірі призначеної їм субсидії за лютий. В середньому - це 1681 гривня. Однак це середній показник, і кожен отримає індивідуальну суму. Аналогічні виплати вони отримають у квітні за березень і в травні за квітень", - зазначив він. Також Рева підкреслив, що готівкова форма застосовується до одержувачів, яким призначена субсидія на поточний опалювальний сезон, починаючи з жовтня-грудня 2018 року.

УНІАН

Схожі публікації

Галерея (відео/фото)