У списку найбагатших людей планети є семеро українців

Американський журнал "Форбс" склав рейтинг найбагатших людей світу. До нього увійшли 2153 доларові мільярдери. Семеро з них — з України.

Найбагатшим українцем залишається власник компанії СКМ Рінат Ахметов. Його статки оцінюють у $6 млрд — 160 млрд грн. За ним — власник залізорудної компанії "Феррекспо" Костянтин Жеваго зі статками $1,6 млрд — 43 млрд грн, далі — засновник медіахолдингу "Старлайтмедіа" Віктор Пінчук із $1,4 млрд — 38 млрд грн. У списку також є Юрій Косюк, Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський і Вадим Новинський.

— Що багатша країна, то більше багатіїв. Їх найбільше у Штатах, Європі та Китаї, — каже економіст Олександр Охріменко, 54 роки. — Завдяки олігархам розвивається і Україна. Без них жили б, як африканська держава Буркіна-Фасо. Значить, країна справді заслуговує на повагу. Хотілося б більшого. Ми просто не знаємо, що таке бідність. Є багато країн, де люди справді бідні — Нігер, Малаві. Там заздрили б, якби хтось із них у люди вибився. Росія значно більша, але тільки восьмеро людей потрапили у список "Форбс".

Найбагатшою людиною світу залишається власник американської компанії "Амазон" Джефф Безос. Заробив $131 млрд.

Автор: Анастасія КАЛАТУР, Gazeta.ua

Схожі публікації

Галерея (відео/фото)