У США почалася конфіскація майна Коломойського: деталі

Дата публікації: пн, 02/22/2021 - 18:25

 

У Клівленді (штат Огайо, США) федеральний суддя схвалив продаж бізнес-центру 55 Public Square, який належав компанії Optima Ventures, що входить в сферу інтересів українського олігарха Ігоря Коломойського.

При цьому всі $ 17 млн, отримані від угоди, будуть перераховані на рахунок федерального уряду, адже згодом суд може конфіскувати ці кошти. Про це пише Апостроф з посиланням на Cleveland.

Покупцем нерухомості стала компанія K & D Group.

Відзначається, що справою компанії Коломойського Optima займалося ФБР. В офісі в Клівленді, де розташовувалося представництво однієї з її дочірніх філій, пройшли обшуки. Також були подані позови про конфіскацію майна 55 Public Square і будівель, якими володіє фірма в Луїсвіллі і Далласі.

Федеральна влада дійшла висновку, що Коломойський і його партнери використовували Optima для відмивання десятків мільйонів доларів через нерухомість і бізнес в США. При цьому значна частина цих грошей вливалася саме в бізнес-центр Клівленда.

Згідно з постановою федерального судді, компанія, пов'язана з Коломойським, не сплатила заставу і заборгувала понад $ 14 млн. Крім того, вона винна більше $ 1,1 млн податків на майно і штрафних санкцій.

Окрім подій в США, в Україні, як повідомляють джерела НАБУ затримали екс-першого заступника голови правління «ПриватБанку» Володимира Яценка. Його зняли в аеропорту "Бориспіль" з рейсу на Відень.

відео / фото галерея