Удосконалено порядок надання одноразової натуральної допомоги „Пакунок малюка”

27 грудня Уряд прийняв постанову „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 512”.

Розробленою Міністерством соціальної політики постановою удосконалено порядок планування обсягів, доставки, видачі одноразової натуральної допомоги „Пакунок малюка”, зокрема передбачено врахування потреби не менш ніж на 2 місяці наступного року при плануванні обсягів допомоги на поточний рік, видача допомоги за місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше ніж через 30 днів з дня її народження, залучення до видачі допомоги „Пакунок малюка” фахівця із соціальної роботи, соціального працівника, фахівця недержавної організації, до повноважень яких належить здійснення соціальної роботи з сім’ями та дітьми.

Прийняття цієї постанови створює умови для забезпечення своєчасного отримання такої допомоги сім’ям, у яких народилася дитина, та сприятиме створенню дієвих механізмів планування обсягів, доставки, видачі одноразової натуральної допомоги „Пакунок малюка” для забезпечення безперебійного надання такої допомоги, а також забезпечить чіткий механізм надання одноразової натуральної допомоги „Пакунок малюка” сім’ям, які з певних причин не отримали таку допомогу в пологовому будинку.

Урядовий портал

Схожі публікації

Удосконалено механізм монетизації субсидій
З 1 вересня перші класи будуть навчатися за новим держстандартом, – Гройсман
Нові мита, ліцензії на експорт та імпорт, звільнення від ПДВ операцій з брухтом - які рішення ухвалив Уряд?
Пенсіонери з великим стажем роботи будуть отримувати гідні пенсії – В. Гройсман
Впроваджується програмний комплекс автоматизації центрів надання адміністративних послуг
Перерахунок пенсій та монетизація субсидій здійснюватиметься автоматично, – В. Гройсман
Всіх отримувачів субсидії внесуть в реєстр
Підтвердити місце проживання для обліку майбутніх учнів можна буде одним з 11-х видів документів, – зміни до постанови КМУ
Оприлюднено постанову про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України
Для деяких категорій пільговиків компенсація на проїзд у транспорті збільшена – П. Розенко

Галерея (відео/фото)