Україна увійшла до Рейтингу "ТОП-40 наймогутніших країн світу"

Дата публікації: вт, 12/17/2019 - 14:28

Американський журнал «U.S. News & World Report» оприлюднив рейтинг наймогутніших країн світу за підсумками 2019 року.

Перелік укладений аналітиками BAV Group і Wharton School Університету Пенсільванії. Ними враховані низка факторів, серед яких економіка, військова міць, політичний вплив, лідерство в світі, а також членство і участь у міжнародних альянсах.

Лідером рейтингу стали Сполучені Штати Америки. Друге місце віддали Росії, третє – Китаю. У першій десятці також присутні Німеччина, Велика Британія, Франція, Японія, Ізраїль, Саудівська Аравія та Південна Корея.

Україні в переліку віддане 39-те місце. Це вище, ніж Фінляндія, Греція, Оман, Казахстан, Польща, а також низка інших країн, серед котрих Португалія, Сербія, Чехія, Румунія, Угорщина, Болгарія, Хорватія тощо. Натомість вище автори переліку розмістили Люксембург, Білорусь, В’єтнам, Південну Африку, Єгипет, Катар, Пакистан, Ірак, Іран та інші держави.

Слід зазначити, «U.S. News & World Report» – журнал, що веде свою історію від 1933 року. Останні 35 років ним володіє будівельний магнат і видавець Мортімер Цукерман. Видання має редакцію у Вашингтоні та штаб-квартиру в Нью-Йорку. Останній друкований номер «U.S. News & World Report» побачив світ у грудні 2010 року, відтоді протягом десятиліття журнал видається онлайн. Його щомісячна аудиторія нараховує десятки мільйонів унікальних відвідувачів, які переглядають сотні мільйонів статей.

Відзначимо, що 2016 році за Індексом людського розвитку ООН Україна посіла вісімдесят четверте місце з 188 країн.

Теґи

Схожі публікації

відео / фото галерея