Україна в десятці світових експортерів курятини

Дата публікації: сб, 04/27/2019 - 18:57

Україна увірвалася в десятку світових експортерів курятини. Згідно рейтингу американських експертів, наша країна посіла 6-е місце, випередивши Росію і Канаду. Раніше Україна увірвалася до трійки лідерів головних постачальників агропродовольчої продукції до Євросоюзу.

Американські експерти стверджують, що у 2019 році Україна збільшить показники експорту курятини на 10,4%.

У рейтингу після України стоїть Білорусь, потім — Росія. При цьому, згідно з прогнозом американців, у цьому році Білорусь зменшить поставки курятини на зовнішні ринки на 6,6%, а Росія — збільшить на 5,4%.
Перше місце належить Бразилії. Очікується, що за підсумками 2019 року країна збільшить експорт курятини на 2,4% — до 3,8 млн т. Друге і третє місце займають ЄС і Таїланд.

Нагадаємо, що Україна займає п’яте місце серед найбільших виробників меду, поставляючи продукцію в 35 країн світу. Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла, що ми виробляємо 6 % світового меду.

На думку експертів, в аграрній галузі вже спостерігається пожвавлення: з’являються нові інвестори, які вкладають гроші в розвиток наших аграрно-промислових підприємств, зростає довіра до вітчизняних підприємств, а великі інвестиційні проекти є сигналом для інших іноземних інвесторів вкладати гроші в українську економіку.

Автор Міхєєнко Наталія

Теґи

Схожі публікації

відео / фото