Українські вищі навчальні заклади в світовому рейтингу 2018

Шість українських навчальних закладів потрапили до світового рейтингу університетів The QS World University Rankings 2018.

Перше місце в рейтингу посів Массачусетський технологічний інститут, далі іде Стенфордський Університет і на третьому місці - Гарвардський університет. Ці заклади очолювали і минулорічний рейтинг.

В першу десятку також потрапили Каліфорнійський інститут технологій, Кембридж, Оксфорд, Університетський коледж Лондона, Чиказький університет, Швейцарський федеральний інститут технологій.

Українські ж виші не потрапили навіть в 300 кращих. Найвище місце серед українських закладів освіти посів Харківський університет ім. Каразіна, який входить в групу, що займає місця з 401-410. Київський національний університет ім. Тараса Шевченка увійшов до групи 411- 420. Національний технічний університет «КПІ» займає місце в групі, розташованої з 501 по 550.

У рейтингу також присутні Харківський політехнічний інститут (701-750), Донецький національний університет ім.Стуса і Сумський державний університет (обидва в групі 801-1000).

Університети

Нагадаємо, що Рейтинг The QS World University Rankings складає британська компанія Quacquarelli Symonds. Основу рейтингу становить анкетування роботодавців і викладачів з усього світу. Цього року воно досягло більше 70 000 представників академічної спільноти та більше 30 000 респондентів-роботодавців.

 

 

 

 

Схожі публікації

Галерея (відео/фото)