УВАГА! З 2 травня вступають у дію нові рахунки для сплати ЄСВ

Дата публікації: ср, 04/17/2019 - 11:40

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Звертаємо увагу, що до 26.04.2019 діють старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Теґи

Схожі публікації

Отримання субсидії залежить від сплати єдиного соцвнеску
Змінено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ
До відома роботодавців! Створивши нове робоче місце, можна отримати компенсацію ЄСВ від держави
В який термін та за якою формою ФОП подають звіт щодо сум нарахованого ЄСВ самі за себе?
Якщо помилково сплатили суми ЄСВ за старими рахунками: алгоритм дій
Надання інформації щодо персональних даних фізичної особи
Платником земельного податку за земельну ділянку, яка перебуває у власності фізичної особи – засновника фермерського господарства, є фізична особа
До уваги роботодавців! Санкції за порушення трудового законодавства
Які документи необхідно подати платнику податку, який має статус внутрішньо переміщеної особи, для реалізації права на податкову знижку за орендну житла?
Земельний податок для фізичних осіб: порядок нарахування та сплати

Галерея (відео/фото)