В Києві розпочнуть працювати інспектори з паркування: коли і на яких вулицях (карта)

Дата публікації: пн, 02/25/2019 - 16:16

У столиці з'явиться близько 90 інспекторів.

У середині квітня 2019 року в Києві планують дозволити інспекторам з паркування штрафувати автомобілі. Вже у травні машини порушників почнуть також евакуювати. 

Про це повідомив начальник інспекції з паркування Дмитро Рахматуллін в інтерв'ю UBR.ua.

За його словами, зараз на вулицях Києва працює близько 10 інспекторів. Вони проводять роз'яснювальну роботу для водіїв, але поки що нікого не штрафують.

Разом з тим найближчим часом кількість інспекторів планують збільшити до 90 осіб. Спочатку вони будуть обслуговувати найбільш переповнені вулиці столиці. Чим більше буде рости штаб, тим більше вулиць Києва буде під їхнім контролем. Також службу планують забезпечити евакуаторами кількості 25-30 штук, щоб вона не залежала від інших держпідприємств.

Рахматуллін також додав, що як наслідок зросте і вартість паркування в столиці.

"Ті ж 20 гривень, і навіть більше, люди платили раніше паркувальникам, і машини стояли по півдня. Тобто у два рази — це не прецедент. Та ж цифра була і раніше, просто вона була "неофіційною", - заявив він. 

Крім того, він підкреслив, що інспектори з паркування не мають права стягувати штрафи самостійно. Тобто вони лише фіксують факт порушення і пропонують варіанти виходу з ситуації, а вже водій в окремому порядку сплачує штраф.

Нижче, попередня карта вулиць, де працюватимуть інспектори з паркування. 

карта

ТСН

Схожі публікації

відео / фото