В Києві затримали адвоката за вимагання $160 тисяч

Дата публікації: сб, 04/24/2021 - 00:04

 

Київською міською прокуратурою було затримано жінку - адвоката за фактом закінченого замаху на шахрайське заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб під виглядом вирішення земельного питання в Офісі протидії рейдерству. Їй повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 КК України.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, громадянин подав скаргу до Мінюсту на рішення у сфері держреєстрації у зв’язку із порушенням права власності на 8 земельних ділянок, які йому належать.

авпн

Під приводом допомоги у задоволенні вказаної скарги підозрювана, ввівши в оману громадянина, запропонувала передати їй та нібито членам Колегії з розгляду скарг на рішення у сфері державної реєстрації Мінюста 20 тис. доларів США за кожну земельну ділянку (загалом 160 тис. доларів США, оскільки «спірних» земельних ділянок 8).

22 квітня 2021 року у ході контролю за вчиненням злочину адвокат була затримана одразу після одержання від заявника 160 тис. доларів США.

 

Слідчі дії тривають. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до вчинення цього злочину. Вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

пркрк

 

 

відео / фото