Відомого антимайданівця «Топаза» суд відпустив через закінчення терміну давності злочину

Дата публікації: вт, 09/21/2021 - 19:11

 

21 вересня Дарницький райсуд Києва звільнив від кримінальної відповідальності та закрив справу антимайданівця Гната Кромського на прізвизько «Топаз». Його обвинувачували у викраденні людини в період Майдану, пише Watchers Media.

Кромський відомий зокрема тим, що керував групою охорони антимайдану у Маріїнському парку в Києві у 2013-14 роках. Наприкінці 2018 року Кромського засудили до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна за участь у спробі захопити харківські держбудівлі весною 2014 року. Однак за «законом Савченко» 28 вересня він вийшов на волю.

У новій справі Кромького обвинувачували у викраденні людини, за що йому загрожувало до 5 років ув’язнення. За версією слідства, Кромський був посібником групи тітушок, які 21 січня 2014 року викрали в Києві Владислава Іваненка, помилково вважаючи його протестувальником. 

Тітушки вивезли Іваненка в ліс, катували та задавали питання – «хто фінансує Майдан?». Пізніше тітушки його відпустили. 

Сьогодні Кромського суд звільнив через закінчення терміну давності злочину, в якому його обвинувачували, та закрив справу. Обвинувачувальний акт по цій справі надійшов до суду 11 травня 2021 року. Сам Кромський бажав, щоб справу проти нього закрили.

відео / фото