Віктору Медведчуку вручили клопотання про арешт з альтернативою внесення застави в 1 млрд грн

Дата публікації: пн, 10/11/2021 - 18:16

 

Народному депутату від "Опозиційної платформи – За життя" Віктору Медведчуку вручили клопотання про арешт з альтернативою внесення застави в 1 млрд грн.

Про це з посиланням на ОГПУ повідомляє УНН.

 

В Офісі Генерального прокурора підтвердили, що народному депутату вручили клопотання про взяття під варту з альтернативою внесення застави у 1 млрд грн. Обирати Медведчуку запобіжний захід буде Печерський районний суд міста Києва.

Зазначається, що Віктору Медведчуку повідомили про підозру за державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації. Так, за версією слідства, мова йде про дії, спрямовані на підрив енергетичної незалежності України.

Генпрокурор України Ірина Венедіктова повідомляла, що прокуратура клопотатиме про обрання для Віктора Медведчука запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або заставу в 1 млрд.

Додамо, що наразі Медведчука перебуває під цілодобовим домашнім арештом у справі щодо державної зради та замаху на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим.

 

За інформацією УНН

відео / фото