Військовим пенсіонерам почали виплачувати збільшені пенсії

Дата публікації: чт, 03/22/2018 - 23:14

21 березня Пенсійний фонд України розпочав виплату збільшених розмірів пенсій для військових пенсіонерів. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«З 21 березня військові пенсіонери почали отримувати вже перераховані пенсії. Тобто процес розпочався і протягом березня-квітня всі отримають підвищені виплати з відповідними перерахунками з 1 січня 2018 року», - сказав він.

За словами П. Розенко розмір пенсії військовим пенсіонерам (а це близько 550 тисяч осіб) зросте в середньому на 1,5 тис. грн. і необхідні кошти для цих виплат є в повному обємі.

Зазначимо, що за даними Пенсійного фонду України, перші виплати проведено за додатковими відомостями для 15,3 тис. пенсіонерів на суму понад 62 мільйони гривень. До кінця березня буде проведено виплату ще щонайменше 20 тисячам осіб. Інші перерахунки пенсій буде проведено в квітні по мірі надходження довідок про грошове забезпечення від силових міністерств та відомств.

Особи, яким виплату перерахованих пенсій буде проведено у березні, з квітня отримуватимуть свою пенсію у перерахованому розмірі в установлену дату. Особи, пенсії яким буде перераховано у квітні, отримуватимуть перераховані пенсії з доплатою з січня 2018 року за основними та додатковими відомостями.

 

Схожі публікації

відео / фото