ВРП запровадила додаткові заходи для запобігання поширенню коронавірусу

Дата публікації: пн, 03/16/2020 - 11:23

Розпорядженням Голови Вищої ради правосуддя А.А. Овсієнка у ВРП із 13 березня 2020 року запроваджено додаткові заходи із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Про це повідомила прес-служба судової влади України.

Документ ухвалено з метою попередження виникнення та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, відповідно до статті 22 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», зважаючи на період карантину, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Відповідно до наказу призупинено на період до 3 квітня 2020 року особистий прийом громадян в адміністративній будівлі Вищої ради правосуддя.

Скасовано на період до 3 квітня 2020 року службові відрядження в межах України та за межі України членів Вищої ради правосуддя, працівників секретаріату Вищої ради правосуддя, інспекторів служби інспекторів секретаріату Вищої ради правосуддя.

Рекомендовано здійснювати на період встановленого в Україні карантину заплановані міжнародні контакти членів Вищої ради правосуддя за допомогою електронних засобів комунікації.

Членам Вищої ради правосуддя рекомендовано обмежити кількість публічних зустрічей з великою кількістю громадян, а у разі необхідності проводити такі зустрічі за умови виконання протиепідемічних заходів, передбачених законодавством України.

На секретаріат Вищої ради правосуддя покладено обов’язки:

  • забезпечити висвітлення діяльності Вищої ради правосуддя з урахуванням цього розпорядження;
  • вжити організаційних, матеріально-технічних, фінансових, профілактичних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, в адміністративній будівлі Вищої ради правосуддя;
  • своєчасно вносити пропозиції щодо забезпечення сталої роботи Вищої ради правосуддя та відведення загрози здоров’ю членів Вищої ради правосуддя, працівників секретаріату Вищої ради правосуддя, інспекторів служби інспекторів секретаріату Вищої ради правосуддя, працівників патронатних служб Вищої ради правосуддя та працівників, що здійснюють функції з обслуговування, осіб, що проходять стажування в секретаріаті Вищої ради правосуддя, відвідувачів.

Звертаємо увагу громадян, що ВРП продовжить опрацювання письмових та електронних звернень громадян.

Звернутися до Вищої ради правосуддя можна у такий спосіб:

  • через скриньку за адресою: вул. Студентська, 12-А, м. Київ;
  • поштою на адресу: вул. Студентська, 12-А, м. Київ, 04050;
  • за допомогою електронної пошти: e-zapyt@hcj.gov.ua;
  • через телефон гарячої лінії: /044/481-06-36;
  • через месенджер офіційної сторінки ВРП у мережі Facebook: https://www.facebook.com/highcouncilofjustice/

Усі актуальні контакти та інформація розміщуватимуться на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя за посиланням: https://hcj.gov.ua/

Крім того, відповідно до пункту 5.24 Регламенту Вищої ради правосуддя засідання Ради або Дисциплінарної палати можуть проводитися в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості. Рішення про проведення засідання в режимі відеоконференції приймається Головою Ради (Секретарем Дисциплінарної палати) за клопотанням судді, поданим не пізніше ніж за п’ять днів до засідання.

legalhub.online

Схожі публікації

Що треба знати про новий коронавірус: відповіді на основні запитання про COVID-19
10 важных вопросов о карантине в Украине: спортзалы и церкви открыты, а кино откладывается
Верховна рада проголосувала за антикризовий закон: ключові положення
COVID-19: уряд України збільшує тестування та посилює контроль за дотриманням правил карантину
Интересно знать! Какая ответственность за нарушение карантина в странах мира?
Поради українцям за кордоном: що треба знати про в’їзд в Україну та консульську допомогу у зв’язку з карантинними обмеженнями
Соціальні та економічні гарантії під час карантину: коротка анотація Законопроекту № 3275
Після 22 травня карантин буде продовжено – Шмигаль
Рада ухвалила закони для боротьби з поширенням коронавірусу. Що передбачають прийняті зміни (детально)
В Україні можуть оголосити надзвичайний стан: що це означає та які будуть наслідки?

відео / фото