Як онлайн подати документи для реєстрації безробітним у центрі зайнятості?

Дата публікації: сб, 04/11/2020 - 10:54

Як під час карантину отримати окремі адмінпослуги онлайн.

Інструкція щодо реєстрації осіб як безробітних у державній службі зайнятості​ онлайн

1) Заходимо на сайт Державної служби зайнятості за посиланням www.dcz.gov.ua.

2) Обираємо розділ "Електронне подання документів".

3) На сторінці знаходимо "Електронні поштові скриньки центрів зайнятості" та переходимо за посиланням. Далі обираємо зі списку той центр зайнятості, який зручний для реєстрації та подальшого обслуговування, зберігаємо його контакти, зокрема електронну пошту.

4) У розділі "Електронне подання документів" знаходимо та завантажуємо собі бланки Заяви про надання/поновлення статусу безробітного та Заяви про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю.

5) Відповідні бланки роздруковуємо, заповнюємо та підписуємо власноруч. Далі робимо сканкопію чи фото підписаних заяв.

6) У розділі "Електронне подання документів" знаходимо "Перелік документів, необхідних для реєстрації у державній службі зайнятості". Обираємо ті, які необхідні саме вам з урахуванням вашої приналежності до певної категорії осіб. Відповідні документи, видані на ваше ім'я, фотографуємо або скануємо.

7) Скан/фото- копії документів та скан/фото заповнених бланків заяв надсилаємо на електронну пошту обраного вами центру зайнятості:

  • у темі листа зазначаємо прізвище, ім’я, по батькові заявника, наприклад «Електронне подання документів – Петренко Іван Петрович»;
  • у разі значного обсягу е-документів надсилаємо їх декількома окремими електронними листами;
  • документи, у тому числі електронною поштою, варто надсилати у робочі години робочих днів;
  • користуватися архіваторами не бажано. Сформовані у архів (zip,rar) пакети будуть відхилені поштовими сервісами державної служби зайнятості у цілях безпеки.

8) Очікуємо відповіді центру зайнятості щодо прийнятих рішень (електронною поштою або телефоном) та залишаємось на зв’язку з кар’єрним радником.

Зверніть увагу! Відповідно до вимог Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 19.09.2018 № 792, після завершення карантину або надзвичайної ситуації, впродовж 10 робочих днів необхідно буде подати до центру зайнятості оригінали документів, необхідні для надання статусу безробітного (пункти 17-19 Порядку). Цей період може бути продовжений з урахуванням поважної причини.

Юридичний порадник для переселенців

Схожі публікації

відео / фото